Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszi azt a párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt a párom, hogy képes lennék őt megcsalni?

Figyelt kérdés

Mármint szörnyű a személyiségem, maximum 10/6-os csaj vagyok. Sosem csalnám meg, és sosem szabadul tőlem. Csoda, hogy őt összeszedtem.


Miért hiszi azt, hogy meg akarom csalni?


24/L


2022. szept. 2. 01:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja az kimaradt, hogy a párom azt hiszi ő 10/4-es, pedig az én szememben ő a 10/10-es.
2022. szept. 2. 01:17
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Gyerekek! Állj!

Mindkettőtöknek önértékelési zavara van! Ebből fakad a párod téveszmélye.

2022. szept. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
kutyát nem érdekel ez az ömlengés. menj pszichológushoz! Ez az oldal nem erre való!!!
2022. szept. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Egyrészt mert 10/4-esnek hiszi magát, másrészt mert azt hiszi, hogy ha ő 10/4-es, akkor egzaktul kimutathatóan hattal kevesebbet ér, mint az, aki az ő szemében 10/10-es.

De ezt a problémát nálunk ezerszer jobban tudná megoldani egy szakember, de akár ketten együtt is...

2022. szept. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Csak egy tipp, de nem lehet, hogy azt gondolja, hogy a farka nem elég nagy neked, és a kielégítőbb szex miatt fogod megcsalni?

Elég sok férfinak van ilyen gondja önmagával, ezt bárki tanúsíthatja, aki olvassa ezt az oldalt.

2022. szept. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem elég nagy farkam van, kipróbálhatod kérdező
2022. szept. 2. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%

Dehogynem csalnád meg… most kinek hazudsz? Magadnak? Felesleges.

Ez oda vissza igaz.

2022. szept. 2. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem kb mindenki képes a megcsalásra. Legalábbis én olyanokról is tudom hogy féllrekúrnak évek óta akikről senki nem feltételezné. De egyébként általába pont azok akarnak félre lépni akiknek önértékelési zavara van, csak hogy maguknak bizonyítsanak. Tehát igazából szerintem simán lehet hogy mindketten megcsalnátok a másikat az első adandó alkalommal. Aztán megbánnátok mikor rájönnétek hogy felesleges volt és rimánkodnátok.

Nem kell hinni a disney mesékben gyerekek...

2022. szept. 2. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez pszihológiai kategória , nem szex.
2022. szept. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező 😇

Első részben neked is hatalmas az önérték problémád. Senki sem tökéletes, te sem, de azért ne ennyire gondold magad rossznak.

Másod részben a párodnak is hasonló a problémája, ő ezért gondolja.


Természetes dolog, hogy a párunk számunkra 10/10. Elég nagy probléma lenne, ha ez nem így lenne 😄


Első körben, egymással tudjátok megbeszélni. Az lenne a leginkább egészséges, természetes dolog. Ha esetleg nem megy, egy pszichológus tényleg tudna ezen segíteni. Vagy külön - külön, vagy akár egy párterapeutához egyszerre

2022. szept. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!