Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szeretőből lennék barátnő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretőből lennék barátnő, akkor engem is megcsalna ugyanúgy ugye? N

Figyelt kérdés

Nem vagyok büszke rá, de szerető voltam egy ideig. A férfi tegnap szakított a barátnőjével, és szóba került hogy lehetnénk együtt rendesen. Viszont én tudom milyen ő. Attól félek hogy tartaná a kapcsolatot az exével és ugyanúgy engem is megcsalna. Érdemes így belekezdeni vagy jobb maradni a csak szexnél?

N



2017. aug. 29. 19:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Vigyazz..a fagyi visszanyal.
2017. aug. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem kezdj bele és legalább te is átélheted milyen, amikor téged csalnak meg mással és tanulsz belőle.
2017. aug. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Keress olyat, akinek a kedvese lehetsz!
2017. aug. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Felesleges idejönni a szent embereknek. Mert nem vagyok kíváncsi az okoskodásra. Tudom tudom itt mindenki erkölcsös, de nem kell bizonygatni. Elhiszem.
2017. aug. 29. 19:56
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nehèz lesz, mert a bizalmatlanság megrontja a kapcsolatot.
2017. aug. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Nem biztos,hogy téged is megcsalna,ha eddig te voltál az egyetlen szeretője,akkor nem valószínű.Inkább azon bukna el a kapcsolat,hogy te azon aggódsz,hogy még az exével is képes lenne megcsalni.
2017. aug. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
sztem igazán ezt csak te látod mennyire működne. Így kívülről lehet h bejönne, de lehet, h neked lenne igazad és télleg megcsalna, ahogy az exét.
2017. aug. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

#3,#5,#6-os válaszolók köszi nektek :)


Igen teljesen igazatok van sajnos! Most már végre együtt lehetnénk bújkálás nélkül, viszont részemről ez a bizalmatlanság szerintem tönkretenne mindent..

2017. aug. 29. 20:07
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha túllépsz a bizalmatlanságon, szép kapcsolat lehet még belőle. Választhatott ő is rosszul... Szereted? Ez fontos kérdés...
2017. aug. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%
Én is csaltam a feleségem időközben elváltunk és a "szeretőmmel" élek 7 éve,de nem jutna eszembe megcsalni.
2017. aug. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!