Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A féltékenység el fog múlni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A féltékenység el fog múlni benne? Abbamarad? Eldurvul?

Figyelt kérdés
Azt érzem hogy betegesen féltékeny. Össze vissza kombinál férfi létére. Nem olyan régi ez a kapcsolat, de az elején is mondta már hogy neki nem fér bele ha pasikkal beszélgetek vagy exekkel, ezt meg is értettem. Nem beszélek exekkel, csak két fiú barátommal ritkán, nem is találkozunk, de rajtuk kívül senkivel. Akivel beszéltem el is mondtam neki és a tartalmát is, a telefont is oda adtam a kezébe hogy nézze meg nyugodtan, nincs semmi titkolni való benne. Most viszont olyan szintekre eljutott ami miatt gyomoridegem van és nagyon feszült vagyok. Nem hiszi el, hogy nem beszélek senkivel. Vádaskodik, hogy miből tart üzenetet törölni stb. Fél éjszaka sírtam hogy kételkedik bennem, mikor bárhová megyek tudja mikor hol vagyok, mindig hív vagy én hívom ha elindultam valahova vagy megérkeztem stb, még út közben is beszélünk. Teljesen elrugaszkodik a valóságtól, a szavaimtól, az igazságtól, mintha kezdene abban a világban élni amiket összekombinált magának. Nekem az a tapasztalatom hogy nem szokott ez ennyiben maradni. Van-e valakinek tapasztalata arról hogy a párja abba tudta hagyni valahogy a féltékenykedést?
2022. szept. 2. 07:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak rosszabb lesz
2022. szept. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy még mindig vele?
2022. szept. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell b@szni az ilyet. Csak rosszabb lesz.
2022. szept. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele minél előbb. Az én ilyen exemmel a végén (másfél év után) már minden nap ezen veszekedtünk. Úgy, hogy soha meg se csaltam🤣Nem tudtam felfogni, hogy miért veszekszünk kitalált dolgokon. Szerintem az ilyen embereknél ez valami mentális betegség...
2022. szept. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Javulni nem fog, csak rosszabb lesz. Még most lépj
2022. szept. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a melóhelyeden is megváró pasi?
2022. szept. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, nem semmi. Még most menekülj, de okosan!
2022. szept. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
23%

Még fiatal, vagy idősebb 40-es?

Volt házas?

Kicsit írhatnál róla, ez így nem sok eddig.

2022. szept. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában több ilyen kérdés van, nem tudom, mindegyiket te irod-e ki. Igen, ez egy betegagyú ember. Es igen, meg fog változni, de csak még rosszabb irányba. Most kell kidobnod és hívj erősítést nehogy bántson.
2022. szept. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Az elején kellett volna kib@szni, amikor megszabta, hogy kivel beszélhetsz és kivel nem.


Mit ad neked ez a kapcsolat, hogy megengeded benne ezt a viselkedést?

Komolyan érdekel.

2022. szept. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!