Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha el sem tudod képzelni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha el sem tudod képzelni hogy mast ölelj stb olyan szerelmes vagy, akkor hogy lehet az hogy a masik viszont ezt el tudja rolad képzelni? Magárol beszél?

Figyelt kérdés

Főleg az elején, a nagy szerelemben szerintem mindenkiben van egy ilyen erzés, amikor szerelmes hogy más nem is kéne, mert más az nem Ő.

Ha egy szebbel jobbal is vagy egy légtérben, mégis a párodon agyalsz mikor találkoztok már.


És az, akinek ebben a szerelmes időszakban megjelenik az hogy a párja esetleg mással van a háa mögött, azaz el tudja képzeoni azt hogy MÁST ölelni mással szexelni, akkor valojában ezt saját magárol is el tudja képzelni? Es valójában azért féltékeny, mert neki ez egy lehetséges opció hogy MÁSSAL LENNI? es saját magában nem bízik?


Azaz ilyenkor a másik félben már nincs az a köd? Mert már egy fantom is 3.van a képzeletében?



#féltékenység #szerelmesen
2022. aug. 20. 10:46
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
100%
Mivan?
2022. aug. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
100%
Ti nők annyira szerettek mindent túlgondolni...
2022. aug. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:

Hogy jut eszébe valakinek az hogy mással lenni amikor szerelmes?


Nem tulkombinálok.itt is szokták írni gyakorta az avféltékeny akinek vaj van a fején.


Ahol egy SZERELMES kiegyensulyozott kapcsolatban már megjelenik a féltékenység, akkor a féltékeny fél magábol indul ki?

2022. aug. 20. 10:57
 4/62 A kérdező kommentje:
Nem arrol a féltékenységrol van szo mikor esetleg még nem ismeritek egymást alakul a kapcsolat es nem tudod hogy esetleg a másik nem e többvasat tart, hanem amikor már kialakult mindkettőtökben egyértelmuen a szerelem, együtt jártok már és repkedési idöszak van.
2022. aug. 20. 10:59
 5/62 anonim ***** válasza:
100%

Mármint én szerelmes vagyok , és azon agyalok hogy a párom lehet mással van és mást ölel?

Ebben az esetben nem arról van szó hogy vaj lenne mondjuk az én fejemen.

Hanem annyira szerelmes vagyok és annyira félek a régi csalodasok miatt hogy elveszítem hogy minden olyan rossz dolog (pl hogy mással van, mást ölel) eszembe jut

Ez félelem

Én nem tudnám megtenni de rossz tapasztalatok miatt felek hogy ő igen

2022. aug. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:

Akkor bennem(engem is csaltak meg nem egyszer) miert nincs ez amikor szerelmes vagyok es tisztán látom hogy EGYÜTT repkedünk a masik is szerelmes, hogy en feltégelezésekbe bocsatkozzam hogy lehet megcsal? Most van a szerelmes köd. Ha megcsalos tipus is a másik, most biztos nem az, mert engem szeret.


Ez az elején nem egyertelmű minden szerelmesnek a ködben?

Amikor ugy dúl a love. Mikor egymásra találtatok!

Hogy jön az a képbe hogy lehet MÁS van?

2022. aug. 20. 11:09
 7/62 A kérdező kommentje:
*feltételezésekbe
2022. aug. 20. 11:11
 8/62 anonim ***** válasza:
100%

#3

Sok dolog állhat a féltékenység mögött. Ott van például az önbizalomhiány is. Ha azt gondolja lehet, hogy nem elég jó neked, mert úgy érzi simán találhatnál nála jobbat. Ezért szokták mondani, hogy baromi fontos, hogy az embernek egészséges önértékelése legyen. Aki nagyon alulértékeli magát és nincs önbizalma, az szokott általában betegesen féltékeny lenni.

2022. aug. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:

#8

És így utólag kiegészíteném még annyival, hogy ha szerelmes is beléd, az csak még jobban fel fogja erősíteni a féltékenységét... Tapasztaltam már ilyet. Nagyon nem buli.

2022. aug. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:

Nekem nem sok önbizalmam van , 2 éve vagyok együtt a párommal de néha még mindig megfordul a fejemben nivan ha mással van stb

Én soha nem tudnám megtenni, mert ugyanúgy szeretem mint az elején, csak félek hogy elveszítem mert tudom hogy tőlem jobbat is kaphatna.

Ettől függetlenül nem féltékenykedem és nem vetítem ki rá a hülyeségem, hisz tudom , hogy ez csak az én fejemben van

2022. aug. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!