Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kényes téma, érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kényes téma, érdemes lenne rákérdeznem?

Figyelt kérdés

A problémám a barátom ex nője. Hónapokig a nyakunkon volt, rengeteg kamu dologgal próbálkozott be hogy sajnálva legyen. Elég durván elfajultak a végén ezek a dolgok.

Az elején csak gyanítottam hogy valami van a háam mögött, aztán nyilván valóan lebukott a dolog hogy tartják a kapcsolatot. Rengeteg ellentmondás es furcsaság volt. A kaput azt tette be, hogy a barátom anyagilag is elkezdte támogatni, illetve megszánni lakhatással nálunk (???).

Nyár elején összepakoltam és eljöttem tőle. Volt 2 hónap szünet, aztán felkeresett nagyon komolyan és elhatározottan, hogy nincs köztük semmi, ő nagyon szeret és kezdjük újra.

Sajnos nem sajnos én sem voltam egyátalán túl rajta, így belementem az újrakezdésbe. Valahogy azért már másabb az egész, viszont ott van bennem a kétség. Nehéz elhinnem hogy azt a szerencsétlen volt nőjét egyik pillanatról a másikra pattintotta volna. Egyszer kérdeztem rá eddig, hatalmas botrány kerekedett belőle.

Nem tudom mi tévő legyek, egyszer már alá futottam ennek még egyszer nem akarok.


2022. szept. 2. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Egy jó párkapcsolat egyik alapköve a kölcsönös bizalom. A te párod már egyszer eljátszotta a bizalmadat. Az hogy ő "hatalmas botrányt" rendez ha rá akarsz kérdezni dolgokra, elég gyanús. Ha nem tudjátok közösen újraépíteni a bizalmat akkor nincs értelme folytatni.

Ha meg eddig pénzelte a volt nőjét, lehet hogy most is megteszi, pl. fizeti az albérletét vagy hasonlók. Ha a párodnak titkolnivalója van ilyen téren, akkor az már régen rossz.

Próbálj meg vele beszélni nyugodt hangnemben. Ha nem kapsz választ a kérdéseidre, akkor nincs miért folytatni. Ha nincs "vaj a füle mögött", akkor őszintén fog válaszolni. De ha botrány lesz, akkor egyértelmű a szitu. Mondjuk én már vissza sem mentem volna, miután "megszánta lakhatással nálatok (???)".

2022. szept. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%

Elment hozzád hogy szeret,szerintem ez elég bizonyíték.

Persze azért nyitott szem és fül.De emiatt ne cseszd el.

2022. szept. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Kikezdett a nővel az pedig elutasította. Valoban csak segítség kellett volna neki, de molesztálás nélkül.
2022. szept. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

3.vagyok

Ezt meg soha nem fogja bevallani sem és az egóját is bántja az biztos.

2022. szept. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon sok minden felett szemet hunytam. De akkor is ott motoszkál bennem hogy van-e valami még a hátterben, ez leginkább akkor kezdődött amikor pár napja idegen fülbevalót találtam a nappaliban.

Nem tudom hogy lenne-e jogosultságom egyátalán belekérdezni mi a helyzet, vagy hagyjam az egészet mert én gondolom túl.

Nem tudom mitévő legyek ezzel.

2022. szept. 2. 14:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5

Egy PÁRkapcsolat két emberről szól. Annyi jogod van, amennyi egy párkapcsolatban téged is érint.

Pl. ha szexelsz a pároddal jogod van tudni, hogy ő rajtad kívül szexel e valakivel, mivel a nemi betegségek nem válogatnak, te is elkaphatod (sok a tünetmentes STD).

Tehát a téged is érintő dolgokról jogod van tudni. De kényszeríteni senkit sem lehet semmire, és van az a pont amikor nem is érdemes.

2022. szept. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérj te is tőle segítséget. Látod milyen egy készséges ember:D es te meg még szexelsz is vele, ami jár az jár.
2022. szept. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!