Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már egy nagyobb veszekedés után, hogy nem szereted a párod? Visszatért az érzés?

Figyelt kérdés
2022. szept. 4. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Kapcsolattól és a veszekedés témájától függ. Egy toxikus kapcsolatban többször is éreztem, komoly veszekedések közben és után. A mostani szerelmemet nem tudnám akkor sem utálni, mert nem érintünk sosem olyan mélységeket, és soha nem is tudnánk. Tehát csak egy veszekedés miatt nem tudnám ezt érezni. Max azt, hogy haragszom rá.
2022. szept. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

2 napja összevesztem a párommal. Butaságon, de nagy balhé lett belőle, ajtócsapkodás, kiabálás. Életem nőjének hittem, most sem utálom, csak azt érzem, kevésbé szeretem. Elmúlt a szerelem bennem. Mindketten hibáztunk a veszekedésnél. Kevésnek érzem magam hozzá, nem tudom kielégíteni az igényeit, pedig nincsenek irreálisan magasak.

Mit tennétek? Szakítanátok? Vajon ha elmúlik a harag, tudom még ugyanúgy szeretni?

2022. szept. 4. 13:11
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

"Kevésnek érzem magam hozzá, nem tudom kielégíteni az igényeit, pedig nincsenek irreálisan magasak."


Ezzel van a gond, nem azzal, hogy összevesztek. Vitázni is meg kell tanulni. Pl személyeskedni, sértegetni egymást tilos.

2022. szept. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem van ilyen. Ez nem azt jelenti, hogy akkor nem szereted, csak hogy akkor a harag/düh elnyomja ezt az érzelmet.
2022. szept. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak mikor igy beszél velem a masik mintha nem is egyutt járnánk, teljesen érzéketlenul, mint aki nem is szeret vagy nem is van velem, aztan hatat forditva alszik, na olyankor magamon is meglepodok hogy utaoat undor nemszeretés van bennem.

Pedig alapvetoen senki nem tud magábol kiábránditani, ha szeretek vkit, nekem ezek új érzések hogy ilyen létezik egyaltalan. Életem elso férfija aki képes arra hogy szerelmesen ábránduljak ki. Soha ilyen még nem volt velem.

2022. szept. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*utálat
2022. szept. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen hosszú idő telt így. Már nagyobb veszekedés sem kellett, csak egy kis vita, nézeteltérés, és már az járt a fejemben, hogy nem tudom vele leélni az életem, nem akarok itt maradni. Komolyan fontolgattam, szerveztem fejben, hova tudok menni. De ez már bő tizenéves kapcsolatban volt. Aztán most ismét szinte szerelmes vagyok belé, szeretem nagyon újra.
2022. szept. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minnèl többször fordul elő a veszekedés annál több tüske lesz. A sok balhék után képes lelombozni az érzelmeket is amik kitudja, hogyan, de épp újra képes egy érintés, mosoly, csók az eufólikus érzést visszalobbantani. Előfordulhat bármi igazából.
2022. szept. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen volt, nem jöttek vissza az érzések
2022. szept. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!