Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van megoldás, vagy nincs arra, ha túlhelyes a barátom, ami miatt engem rengeteg attrocitás ér?

Figyelt kérdés

Kapcsolat eleje, még szerelmes köd(lenne).

Csak éppen egyre többminden esik nekem rosszul sajnos mellette.

Kicsit kezdek már elkeseredett is lenni, és azon is gondolkodom talán feladom én ezt, szerelem ide vagy oda.

Magas helyes illedelmes jofej srácot kell elképzelni mellettem, aki mint Férfi is elég vonzó.

A problémáim pl engem semelyik uzletben észre nem vesznek csak a barátomnak köszönnek eladók(kozben én fizetek ö mögöttem áll és vele vannak szemkontaktban, rá figyelnek), vagy recepciosok felszolgálók mind lesik őt "tátott szájjal", szemezni flörtölni kezdenek vele, mintha én ott sem lennék.

De udvariasan elfordul a rám való tekintettel.

De nekem ez az egész akkor is megalázó. Lehet szánalmasan hangzik, de majdnem sírok ezen az egészen.

Nem tudom magam büszkén kihúzni mellette hogy igen ő az én barátom, vagy ilyesmi, én nem érdeklek senkit.

Alapvetően szép nő vagyok, engem is észrevesznek a férfiak, ha a barátom nincs velem. Ha velem van, akkor nem közelítenek hozzám. Mint a nők a páromhoz.

Az önbizalmam önbecsülésem kezd lemenni a padló alá mellette.


Van esetleg valami tanács erre az egészre, van valakinek esetleg túlhelyesekkel, feltűnőbb pasikkal tapasztalata?

Vagy inkább jobb ha én offolom őt?

Annyira kellemetlenül, megalázottan, égőnek érzem magam mellette, még úgy is, hogy nem szemez flörtöl, udvarias velem :(



2022. szept. 5. 14:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó pszichológus segítene.

Egy szikra önbecsülés sincs benned, és paranoiás kezdesz lenni.

Vagy simán kitaláltad az egészet....

Szóval vagy így vagy úgy, de irány a doki.

2022. szept. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
96%

Az én páromat is megnézik a nők. Nemrég voltunk a balatonon, ott a mellettünk lévő lány társaságból az egyik eléggé kacéran viselkedett. Felénk fordulva melltartó nélkül napozott, folyamatosan a páromat nézte. Aztán elmentünk ebédelni, és láss csodát ő is pont oda pont akkor jött. Egész végig a páromat figyelte. Nem igazán érdekelt a végére, visszamentünk befeküdtem a párom ölébe, és jól éreztem magam.

És ez csak egy eset volt a sok közül. Én ezért tuti nem dobnám a párom. Engem választott, velem van. Bizom benne.

2022. szept. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
96%

Nem vagyok valami szép, de ilyeneken még én sem szenvedtetem magam. Ha veled jött össze, akkor nem mindegy más nők mit akarnak? Főleg, ha el is hajtja őket...

Az én pasim is jobb klasszisokkal nálam, de közös tudományos területen dolgozunk és alapból úgy jöttünk össze, hogy neki tetszik, hogy én milyen vagyok a munkámban és ez imponált neki.

Neked is biztos van olyan tulajdonságod, több is, amivel megfogtad és nem csak egy csini pofi vagy, kit érdekel hogy van nálad szebb nő, őt se érdekli valszeg.

2022. szept. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is szakíts. Neked nem való párkapcsolat.
2022. szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:

Elsö. Te nem láttál még olyan tiousú férfit, aki ha bemegy valahova "megfagy" körülötte a levegő? És mindenkinek kiesik minden a kezéből?

Valaki tapasztalt van esetleg?


Más kapcsolataimban nem éreztem ezt. Nem én vagyok a paranoia. Ez csak mellette ilyen. Ezert is gondolkodom szakításon, még jobb az elején, míg nem fáj annyira, mint később.

2022. szept. 5. 14:28
 6/65 A kérdező kommentje:

Látom vannak tapasztaltak!

Persze vehetném lazán, de én valahogy süllyedek, megy el a kedvem mindentől vele, nem akarok vele lassan mutatkozni sem.

Voltaképp felszinességi alapon szakítanék. De ha menni kell vele valahova már lassan előre is görcsölök. Ma már el is utasítottam, leléptem, hogy dolgom van.

2022. szept. 5. 14:30
 7/65 anonim ***** válasza:
74%

Pár hete ismerkedtünk meg a ma már férjemmel, amikor elmentünk egy wellness hétvégére és a reggelinél a pincérnőnek szó szerint - ahogy te is írod - minden kiesett a kezéből, majd mikor fizetésre került sor, olyan zavarban volt, hogy elfelejtett számolni, mi segítettük ki, mennyit kell visszaadnia. Nekem ez egyáltalán nem gáz.

Most voltunk nászúton Mallorcán, én már megkaptam a fagyimat, leültem, a férjem várta az ő fagyiját, hallom a kiszolgáló csaj vihog. Na mondom, a nászúton lecsapják a kezemről az uramat:))


Engem ez egyáltalán nem zavar. Ahogy az sem, hogy az ő jelenlétében férfiak viszont velem nem próbálnak kikezdeni, pedig kb azonos kaliber vagyunk férfiban-nőben.


Örülj neki, hogy tetszik a barátod. Ez a Te értékedből semmit nem von le.

2022. szept. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
87%

Igen, szakíts.

Akinek egy párkapcsolatban az szempont, hogy mások udavaroljanak, meg körülötte legyeskedjenek, az vagy nem szerelmes, vagy éretlen, vagy mentálisan komolyan sérült.

2022. szept. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
96%
Jó, jó, de milyen attrocitás? Ugyanis egyet sem soroltál fel abból a rengetegből.
2022. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 A kérdező kommentje:

Amikor más nők kezdenek a párommal, valahogy nekem az nem hianyzik az életemből.lehet hogy nem von le az értékemből ugyan, de nekem erre nincs szükségem, ugyanis ez nem maholnapi probléma lenne csak, hanem ez egy állandó probléma lenne amígcsak mellettem van.

Szakítok szerintem. Én szeretném magam JÓL érezni egy étteremben, egy nyaraláson, egy szórakozóhelyen, és nem görcsökkel élni.

2022. szept. 5. 14:40
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!