Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis dolgokon is kiakad a párom és gyorsan összeveszünk. Van erre megoldás?

Figyelt kérdés

Pl. ma amikor töltőre rakta a mobilját, mondta, hogy nagyon lassan tölt, biztos úgy spórolnak az energiát, hogy a konnektorból rosszabb minőségű áram folyik. Erre én mondtam, hogy szerintem ez hülyeség, ő meg leordított, hogy a villanyszerelő is mondta már neki, hogy egy perc alatt kevesebb áram folyik ki a konnektorból, aztán elkezdett ordibálni velem, hogy milyen hülye vagyok.

Szerintetek szakítsak?


2022. aug. 27. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy régi trollság még a 2010-es évekből, hogy az áramot lehet hígítani meg befolyásolni a minőségét, de nagyon elmés. :D
2022. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1, Akkor szakítsak?
2022. aug. 27. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Baszd ki a @icsába! Ez tényleg rosszabb, mint egy régi anyós vicc.
2022. aug. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
És mivan ha terhes vagy?
2022. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor valaki egy ilyen szintű emberrel van együtt, akkor felmerül a kérdés bennem mindig: Mi fogta meg a másikat? o.O
2022. aug. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!