Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normalis, hogy a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normalis, hogy a páromnak az előző házassàgàbòl szàrmazò gyerek mindig fontosabb, mint a mi èletünk?

Figyelt kérdés

A fia mar felnőtt, majdnem 30, de nincs rendes munkàja, tengődik ide-oda, nem akar dolgozni, csak minimàlisan, hónapokra eltűnik Ázsába, olcsó helyekre megy, ahol hosteskedik, meg idősebb nőkkel kavar. A párom meg ahelyett, hogy helyre tennè, mindent fèlredob, ha vmi hasfàjàsa van a gyereknek. Hagyja neki, hogy beköltözzön hozzà, engem meg sem kèrdez, pedig rèszben èn is ott lakok. Teljesen ki vagyok akadva. Nem hittem volna, hogy ilyen gondjaink lesznek, elvègre nem kisgyereke van.

Annyira elborzaszt ez a helyzet, hogy már hàzassàgot, meg közös gyereket sem akarok.

Normàlis, hogy a felnőtt gyerekèt valaki ennyire ne tudja kicsit magàra hagyni?

Èn èrtem, hogy az egy szem gyereke, de nem fogyatèkos a fia, nem korlàtozott, a legjobb iskolàkba jàratta, Dàniàba, meg Kínàba stb. Akàrhol el tudna helyezkedni, helyette meg csak èlősködik mindenkin.


2022. szept. 5. 21:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Beszéld meg vele??
2022. szept. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem normális, hiszen a gyereke, még akkor is, ha problémás. Ennél hallottam sokkal extrémebb esetekről is.
2022. szept. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Próbàltam, de vègül hatalmas cirkusz lett, ès azzal zárta le, hogy èn ezt nem èrthetem, mert nincs gyerekem.

Az a baj, hogy úgy nèz a gyerekre, mint vmi csodára, mert allitolag úgy fogant, hogy arra semmi esely sem volt...

2022. szept. 5. 22:07
 4/14 A kérdező kommentje:
#2 Akkor nekem tènyleg nem kell gyerek. Nem akarok ilyen hülyèn viselkedni. Amúgy èn egy sokkal stabilabb , szerető családból jövök, ahol mindig az elsők voltunk a tesómmal, de önàllósàgra is neveltek minket, meg is van az egzisztenciànk, de bàrmikor szàmíthatunk a családra. Viszont nem èlünk vissza ezzel.
2022. szept. 5. 22:10
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

3:

És az neked miért is baj, hogy úgy néz rá? Nehogy már féltékeny legyél rá. A fia és szereti. Akármilyen problémás és akárhány éves.

2022. szept. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 Mert nem tud objektiv lenni vele, es vegül mindig a mi kapcsolatunk sèrül, pl nem tudunk kettesben lenni, nekem is gondoskodnom kell rola, mert egyedul meg kajat sem tud csinalni. Nem segit semmiben, programjainkat ketesztul huzza. Nem tudjuk elni a sajat eletunket, nem tudunk elore nezni. Vagyis en probalok, de magamra maradok, mert ő epp a fiat ajnarozza. Szerintem ez tiszta szegyen. Minket kivagtak volna otthonrol, ha nem tettunk volna le vmit az asztalra.
2022. szept. 5. 22:21
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Új gyerek már minek egy 50es férfinak?


Amúgy meg kinek mi a normális; ha neki az, hogy a sírig pátyolgatja a fiát, akkor az.

Te is nyugodtan elődöntheted hogy SZÁMODRA normális-e, hogy a saját életed mellékszereplője vagy, és egy életképtelen harmincéves aktuális vergődése határozza meg, hogy mi történik épp az otthonodban/kapcsolatodban.

Meg azt is eldöntheted, hogy kell-e neked egy olyan pár, aki a beavatásod nélkül hoz döntéseket.

2022. szept. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ugyanezeket mondtam neki, hogy igy olyan helyzetet idez elo, ami nem hagy sok mozgasteret, erre azt mondta, hogy az elfogadast kell megtanulnom.

Igazabol ugy vagyok vele, hogy mindig mellekszereplo voltam mindenhol, hiaba probaltam kivivni magamnak a tiszteletet, soha nem ment. Es elfaradtam, en mar nem akarok semmit, elengedem az egomat es magammal torodok, nem fogok kuzdeni. Elem a magam eletet. Azt leszogeztem hogy en tavol maradok amig a gyerek is ott van. Ha hianyzom, akkor oldja meg.

Gyereket ő akar, en kicsit sem, foleg ezt a peldat latva.

2022. szept. 5. 22:37
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor viszont kár vesztegetni az idődet.

A kapcsolatukon változtatni nem tudsz, csak idegesíted magad, a te időd meg megy.

2022. szept. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"az elfogadast kell megtanulnom."

Én ezen a ponton köszöntem volna el.

2022. szept. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!