Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak van gyereke a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak van gyereke a volt házasságából, azt mondta ismerkeddeskor hogy szeretne gyereket még pár év után, mostanában mondja hogy minek gyerek itt van, nem lesz aki vigyázz rá, nagy felelősség stb Pár hónapja vagyunk együtt mi van ha hiteget?

Figyelt kérdés

2022. aug. 16. 09:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Meggondolta magát,és? nem akar gyereket ez biztos.
2022. aug. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Tudja hogy én szeretnék sajátot nem akarom más nő gyerekét nevelgetni az nem az enyém
2022. aug. 16. 09:51
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nyíltan tessék megbeszélni, felnőtt módjára. Kérdezz rá és, ha egyenes, akkor választ ad. Ha mismásol, az is válasz.

Ha nem egyértelműen azt mondja, hogy szeretne, akkor ezt el kell engedni.

2022. aug. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés? Egyértelmű, hogy hiteget. Megmondta teljesen egyértelműen, hogy ott van az ő gyereke, legyen neked elég az. A többi meg kifogás. Azért mondta eleinte, hogy akar gyereket, mert be akart jutni a bugyidba, és tudta, hogy ha az elején őszinte, lehet nem jössz össze vele. Most meg már biztosnak érzi a kapcsolatot, hogy nem fogsz dobbantani, úgyhogy nincs már miért hazudni.

Te döntöd el, hogy jó-e így neked, hogy ér-e neked annyit ez a hazudós ember, hogy lemondj érte a saját gyerekről.

2022. aug. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

Rájött, mint általában az apák nem kis része, hogy mennyivel jobb az élet gyerek nélkül. Elég az a kb. 2 hetente 1 hétvége vele. Ha teherbe ejt is, ez a véleménye már nem fog változni.

A gyerekét meg nem neked kell nevelni. Nevelje ő abban az 1-2 napban meg a saját anyja.

2022. aug. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Én próbálom az elejétől kezdve ignoralni a gyereket és akkor elutazni mikor ott van, érezze hogy nekem idegen a gyerek, ne az legyen hogy milyen jól elvagyok a sajatomnak tekintem és nekem lesz lesz, elhagyni eltudom van hazám pénzem mindenem, és megtenném ha hiteget
2022. aug. 16. 10:01
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem lesz**
2022. aug. 16. 10:01
 8/23 anonim ***** válasza:
74%
Mi a bánatért jöttél össze olyan férfival, akinek már van gyereke mástól, ha ennyire nem bírod elviselni a gyereket? Jah várj, gondolom nem vagy túl sikeres a férfiaknál, úgyhogy kompromisszumként maradt az elvált apuka. Ezért nem lépsz ki a kapcsolatból, mert tudod, hogy nem könnyen találnál másikat.
2022. aug. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%
"Én próbálom az elejétől kezdve ignoralni a gyereket és akkor elutazni mikor ott van, érezze hogy nekem idegen a gyerek" Simán lehet, hogy ezért nem akar tőled gyereket :D Ilyen szar emberből szar anya lenne, ennyit még ő is tud.
2022. aug. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nem lennék szar anya, de tudja hogy azért mert az övét elfogadom, az nem a mi gyerekünk hanem az övé, ha rossz a gyerek és szólok neki hogy ezt nem szabad, akkor egyből szól hogy az ő gyereke és nyugodtan csinálhatja tovább.

Szerintem természetes hogy vágyok egy gyerekre és ezt tudja.

2022. aug. 16. 10:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!