Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagalnatok ebben az esetben? Nagyon gaz?

Figyelt kérdés

Mit reagalnatok ha a baratnotok telefonjan az exe valaszol?


Eddig nem volt barátnőm, o az első barátnőm. Sajnos az utóbbi idoben elegge megbantottam a lanyt, sokszor sirasig, de nem tudom hogy adott helyzeteket hogy kezeljek. Azt mondta a barátnőm hogy sosem beszelgetek vele, mindig hanyagolom es lesz*rom. Oke ez igaza előző 2 heten nem kerestem, nem irtam neki, nrm is beszelgettem vele. Elozo elozo heten total kibukott es mondta h szakit, mert nem akar a jatekszerem lenni, neki kell hogy valaki szeresse, foglalkozzon vele, beszélgessen vele. Meg amugy is mar augusztus 10.e ota meg sem oleltem se semmi(tenyleg igy van). Kertem meg egy eselyt. Sajnos az ezutani het meg rosszabb volt. Es megkaptam hogy hiányzik az exe, mert o legalabb foglalkozott vele. Miután a munkaban ignoraltam egesznap megint kiakadt es bogott hogy inkább hagyjuk neki ez sok. Megint kértem egy eselyt, masnap odamentek hozza es kertem 1 honap szunetet. Ezekkel a feltételekkel: fedez a munkatarsak elott, es a szuleim elott, es hazavisz. De a munkában ha beszelunk csakis munkas dolgokrol. Semmiféle kapcsolati dologrol hallani nem akarok. Illetve nem talalkozhat senkivel, mert az automatikusan megcsalas.


Álmomban nem gondoltam volna hogy ilyen megtörténhet, de mint kiderült miota hanyagoltam, a bnom elkezdett beszelgetni az exevel. Találkoztak is. Egy ilyen uzenet erkezett a sractol, a baratnom Whatsappjarol. Nalam van a csajod, kibogte magat, és kiütötte magat es itt fekszik az agyamban. Meg nem csináltam vele semmit, de kb ugy d*gom meg ahogy akarom. Döntsd el mit akarsz tole. (Kuldott egy videot is a bnomrol aki alszik de latszik hogy a sminkje total lemaszott a sirastol es a srac simogatja a vállát.)

En vagyok a szar vagy a csajom?



2022. szept. 6. 01:58
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja feleve vagyunk együtt en 25 eves o 28
2022. szept. 6. 02:01
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A csaj odamegy, ahol megkapja azt ami kell neki. Tőled semmit nem kapott, hát továbbment, nem kell ezen így kiakadni. Te voltál a hülye.
2022. szept. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
99%

Orvos látott már?!

Végül is mit képzelsz te magadról? Kapcsolatot hazudsz egy lánynak, nem törődsz vele, érzelmileg zsarolod, eközben követelőzöl és parancsolgatsz neki.

Nem csoda, ha nem volt és nem lesz normális kapcsolatod.

A lány is buta, kapcsolatfüggő, azért ment vissza az exéhez, aki dzintén primitív és a feje fölött neked posztolgat. Elképesztő, hogy milyen primitív szinten vegetálnak emberek.

Az exe és te is puszta tárgyként tekintitek ezt a buta nőt:” ha neked nem kell, akkor használom én”. Ő meg hagyja magát.

Sötét vegetáció.

2022. szept. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Megérdemled.

Ha elhanyagolsz egy nőt, ő tovább fog állni. Csoda hogy eddig bírta, én már rég kirúgtalak volna.

Nem való neked kapcsolat, inkább hagyd őt békén, ne tedd tönkre.

2022. szept. 6. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Vond le a tanulságot és állj tovább. Innen már nagyon nehéz lenne megjavítani ezt a kapcsolatot.

Több esélyt is kaptál és mindet elpuskáztad, ne szórakozz tovább szerencsétlen lánnyal.

Egy szar alak vagy, a lány meg kapcsolatfüggő.

2022. szept. 6. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi sötét ember egy történeten belül! Csak ámulok...

Ott vagy te, a kapcsolatra totál alkalmatlan f.fej, akinek szerintem fogalma sincs nemhogy egy társas együttlét vagy nő, de még egy alapvető párbeszéd dinamikájáról sem. Uh, remélem fel tudod fogni, amit írok. Szólj, ha nem. Lebutítom a kedvedért.

Aztán ott az ex, aki kvázi csak valami használati eszközként tartja számon ezt a lányt.

És ott a lány, aki túl ostoba, hogy felismerje: a "jelenlegije" egy gyökér, aki nemhogy esélyt, de két köpet nyálat sem érdemelt volna meg. Az exe meg egy barom, de valahogy nem látja ezt a totális kapcsolatfüggőségtől.

Nahát, jó kis sztori ez. És én még sokszor azt hiszem már nincs lejjebb.

2022. szept. 6. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok en olyan rossz. O az önbizalom hiányos. Az o hibaja.
2022. szept. 6. 04:33
 8/19 A kérdező kommentje:
Minek kell egy nonek ennyi figyelem? Nekem nem kell ennyi.
2022. szept. 6. 04:34
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

Te amúgy miért vagy ekkora gyökér ? Munkahelyen ignoraltad? Reménykedtem, hogy csak valami elcseszett 17 éves vagy, de durva, hogy felnőtt férfi létedre így viselkedsz. Egyszer csináltad volna meg ezt velem, biztos nem lett volna második meg ötödik meg huszonhatodik esely.

Nem tudom, kit álltatsz, de te nem szereted ezt a lányt.

2022. szept. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
98%
Hát ez kamu, ennyire nwm lehet érzéketlen és sötét és ertetlen valaki egyszerre
2022. szept. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!