Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak akkor viselkednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak akkor viselkednek a férfiak ha rezeg a léc és már a szakításon vagyok? Kapcsolatban miért nem?

Figyelt kérdés
Csak úgy tudok velük járni, hogy folyamatosan tartanom kell azt hogy bármelyik pillanatban kidobom mert már tele a hócipőm, és erre vagyok készülve.(pl elköltöztem, vagy társat keresek, nélküle járok el, szakítás "szele" van.)

#kapcsolatban rosszak #szakításnál jók
2022. szept. 8. 09:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%
Igen sosem szabad éreztetni velük, hogy odavagy értük. Mindig érezzék, hogy érted teperni kell. Sajnos ők ilyen egyszerű lények, az ösztöneik irányítják őket, ha valakit megkaptak, mennek a következőre. Ezért sose kapjanak meg igazán, érezzék kevésnek magukat.
2022. szept. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha egy férfi nyeregben érzi magát, elkényelmesedik... Amikor érzi azt, hogy elveszíthet, teper. De nem lehet folyton kételyek között hagyni, mert megunja
2022. szept. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Érzelmileg rendkívül éretlen emberekre jellemző ez a fajta viselkedés.
2022. szept. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
#3 tehát a férfiak olyan 80%-ára.
2022. szept. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ahogy egyre közelebb engedem magamhoz őket (érzelmileg, vagy költözés stb)úgy változnak át.

Ha távolodom, akkor pedig vissza.

2022. szept. 8. 09:21
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos ez ilyen. Értem is mindig azok a pasik tepernek csak, még kapcsolaton belül is, akikért annyira nem vagyok oda. Ha igen és ezt ki is mutatom, elég hamar megunnak.
2022. szept. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Másfajta kapcsolat való nekik, ne költözz velük össze pl., találkozzatok ritkábban, stb.

Ha ez neked nem jó, másfajta fiút kell találni.

2022. szept. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Fiatalabb koromban volt nálam és a környezetemben is az, hogy rengeteg ilyet tapasztaltam. Amint egy pasi nyeregben érezte magát, rideg lett. Ha elfordult tőle az ember, visszapróbálkozott. Nekem ez annyi energiámat emésztette fel, és annyira nem éreztem őszintének az érdeklődését (nem én kellettem neki, hanem amit nem kaphatott meg), hogy úgy döntöttem nem is szeretnék kapcsolatban lenni, inkább pihenek, dolgozok önmagamon.

Bátran ki merem jelenteni, hogy érdemes nem ilyen kapcsolatokba, játszmázásokba beleragadni, mert ha az ember tudja, hogy erre nincs szüksége és elutasítja az ilyen fazonokat, utána meg fogja találni azt a valakit, akivel lehet jó és harmónikus kapcsolatot kialakítani, aki tényleg társ és akire lehet számítani.

2022. szept. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen férfiakhoz volt szerencsém sokáig. Egy idő elteltével semmi se érdekelte őket addig, amíg azt nem mondtam hogy elég, nem bírom tovább és szakítani szeretnék. Akkor megígértek mindent, ment is a kapcsolat x ideig, és úgy éreztem végre érvényesülnek az én érzéseim is. Aztán jött olyan akivel kölcsönös szerelem volt, érdekelte minden, én, az érzéseim, és az végig így is volt, de véget ért, mert két dologban nem tudtunk kompromisszumot kötni sehogy sem, úgy váltunk el egymástól hogy szerettük egymást. Utána egy olyan pasival kerültem össze akinek eleve az volt a nézete, hogy bármi baj van egy kapcsolatban azt meg kell beszélni nyíltan és azon változtatni is kell és változtatott is. A többi csak elvolt. Utólag nézve az tett értem csak, aki igazán szeretett.
2022. szept. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ezt a húzd meg-ereszd meg dolgot csak azzal tudjuk megcsinálni, akit nem szeretünk igazán.

N

2022. szept. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!