Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, hogy viselkedne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy viselkedne egy tartós kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Chatszexnek indult ma már sok mindenről beszélgetünk és a tartós kapcsolat is szóba jött. Ezzel nem is lenne semmi baj, csak folyamatosan azt nézi mikor vagyok facen, és ha valakivel írok akkor arra rákérdez.
2016. jún. 22. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A jövőt nem látja senki.

Ha nem akarsz vele kapcsolatot, akkor mondd meg neki.

Ha téged zavar, hogy mindig rákérdez, hogy kinek írsz, mondd meg neki.

Ha össze akarsz vele jönni, beszélgess el vele, hogy lehet, hogy viselkedésén változtatnia kéne.

2016. jún. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy kapcsolatban is folyamatosan ellenőrizgetne.
2016. jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Előfordulhatna, hogy gyerekkel magához akarna láncolni?
2016. jún. 22. 22:16
 4/6 anonim ***** válasza:
akár az is, de ha már most féltékeny akkor ez csak rosszabb lessz.
2016. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem beléd szeretett és fél tőpe, hogy neked van valamid alakulóban egy másik sráccal.


Ha te is szeretnél a sráctól valamit, én a helyedben megpróbálnám és ha ellenözősgető tipus és ez már zavaró lenne, akkor még mindig mondhatod, hogy nem szeretnéd ezt.

2016. júl. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5ös vagyok, úgy értettem, hogy akkor még mindig szakíthatsz vele
2016. júl. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!