Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldanátok meg a szexelé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldanátok meg a szexelést ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Ketten élünk a párommal egy garzonban. A szüleim tőlünk 40 km-re élnek, de most újítják fel a lakást, azalatt nálunk fognak lakni kb. 2-3 hétig. Egylégterű a lakás, a kihúzható kanapén fognak aludni, ahol mi szoktunk, mi meg megyünk a földre egy matracon.
2022. szept. 8. 14:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Pici kiegészítés: mind a négyen dolgozunk, jobbára csak késő este vagyunk otthon.
2022. szept. 8. 14:07
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Pl kocsiban, fürdőszobában, erdőben, hotelben, kempingben.

De ha a szülőkkel jó a viszony, akkor megmondod, hogy az a terv, hogy most elmennek vásárolni vagy sétálni egy órát, és lécci csengessenek, ha hazaértek. Vagy ha van humoruk, megkérdezni, hogy akarnak-e unokát. Ha igen, akkor lépjenek már le egy picit.

Mondjuk legrosszabb esetben 2 hétig nincs szex. Ezt meg már többen is túlélték.

2022. szept. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Jó nagyot finganék.
2022. szept. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

"mind a négyen dolgozunk"

El fognak járni dolgozni 40 km-re?

És a berendezett lakást otthagyják felújítani idegeneknek kulccsal, kódokkal meg mindennel?...

2022. szept. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amit 4-es írt, azok tényleg jogos kérdések.

Nekem is sántít a sztori.

2022. szept. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4

Igen, el fognak járni. Nem, a lakásfelújítás alatt a bátyám lesz a lakásban, ő végzi részben a felújítást (ő asztalos, burkoló) más mesterekkel együtt.

2022. szept. 8. 20:02
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Én 1 eve nem szexeltem!!!!! 1 !!!!!

Nehogymár bzdmeg ne birjál ki 3 hetet! Agyam eldobom! 🤦‍♀️

2022. szept. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A batyad egyedul fogja vegezni a felujitast? Mert valaki, aki asztalos, illetve burkolo, szerintem nagyon sok dolgot nem tud egyedul megcsinalni egy felujitas soran. De nem akarok peldakat mondani. Lesz segitsege? Es ha igen, akkor kicsoda?
2022. szept. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!