Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha barátnőm olyan hazug, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátnőm olyan hazug, hogy még az ajtót is becsapta akkor csak a szakítás maradt?

Figyelt kérdés
pár hónap után jöttem rá, hogy kényszeres hazudozó, szinte mindenben hazudott eddig nekem, az élete egy jól felépített hazugságháló
2022. szept. 8. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
98%
Nem csak az maradt, lehetsz a bohóca ugyanúgy. Ha jót akarsz magadnak, akkor szakítasz, de senki nem kötelez rá. Úgy cseszed szét az életed ahogy akarod.
2022. szept. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kiábrándító lenne.Soha nem tudnám mikor mond igazat.Semmit nem hinnék el még ami igaz is azt sem.
2022. szept. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem is őt ismerted akkor eddig meg,azt se tudod kivel vagy együtt. Ezt te érzed. Nyilván nem jó,meg tényleg kiábrándító az egész,meg hát innetől kezdve azt se fogod tudni mi az igazság. De ezt te érzed mit szeretnél.
2022. szept. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!