Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már rá példa valakinél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már rá példa valakinél, hogy a Felnőtt pákapcsolatok főkategóriában, olvasva valamelyik kérdést vagy választ, konkrétan magára ismert? Hogy ez pont róla szól.

Figyelt kérdés
Kb. minden név nélkül megy, de a leírás annyira egyértelmű konkrét adatok nélkül is, hogy ez másvalaki nem lehet. Szóval, nemcsak képletesen ismert magára, hogy pl.: nálam/nálunk ugyanez volt, hanem pl.: b*szki, ez én vagyok/mi vagyunk!
2022. szept. 8. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

én magamra nem, de szoktam arra gondolni, mi van, ha az illető magára ismer.

remélem nincs itt fenn, azt gondolom, akkor már kiírt volna olyan kérdéseket, amiben meg én ismerek magamra.

2022. szept. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Ebben a kategóriában nem, de volt olyan hogy rám ismertek egy kérdésemnél, na, az ciki volt. 😅

Most is ha olvasok kérdéseket én is mindig figyelem ismerős-e a sztori. 😀

2022. szept. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Igen, bár az jó rég volt, mert még nem volt külön felnőtt párkapcsolatok témakör, hanem egyben volt a szexualitással és a tini kategóriával. Nem volt nagy szám, egy osztálytársnőmmel beszéltem FB-on, mert aznap nem volt suliban, és amellett, hogy megadtam neki a leckét, valami olyasmit mondtam neki (bármiféle hátsó szándék nélkül), hogy “reméljük, holnap már jobban leszel, és tudsz jönni suliba”, amit szó szerint kiírt rá 10 percre, hogy most akkor mit csináljon velem, mert kedves meg cuki vagyok, de nem akar tőlem semmit, hogyan mondja el nekem… válaszoltam is, hogy majdnem biztos, hogy többet lát bele, mint kéne :D

Ezen kívül az egyik exem szokott rám hivatkozni a válaszaiban. Itt nem magamra ismerek, csak névvel ír, és tudom, hogy rajtam kívül senkije nem volt még.

2022. szept. 9. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem. X éve stabil kapcsolatban vagyok, most már házas, a problémákat egymással beszéljük meg. Drámákban meg maximum megfigyelő vagyok, nem résztvevő. Egyébként nem hiszem, hogy bármelyik közeli ismerősöm használná az oldalt. Kérdést soha nem írok, ha meg példát írok egy válaszban, amiben ismerősök említve vannak, mindig megváltoztatok valamit, hogy a lényeg azért érthető maradjon. Így aki magára ismer, az hibásan teszi.
2022. szept. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon sokan nem amúgy.

Felteszik ugyanazokat a kérdéseket, csak más paraméterekkel , nagyon sok az ismètlődès, nagyon sokan gondolják hogy egyedi problèmàjuk van , csak az életkor más pl 1-2 èvvel

2022. szept. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt ilyenre példa. Sajnos nagyon rossz volt olvasi amit találtam. Később be is igazolódott, hogy tényleg rólam szólt.
2022. szept. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy olyan van, mintha a volt barátommal járna vki.(akivel még együtt vagyunk seveled se nélküledben) Kísérteties minden egyes mondat is sokszor amiket írnak.


Valamint volt olyan is, amikor pár válaszra azt hittem én magam írtam ezt, a nő még jó hogy hozzátette hogy neki kisbabája van, ebbol jottem rá arra hogy ja nem én válaszoltam másik fiokbol vagy bármi:D

De még az írásstílusa hibavétései is ugyanaz volt mint nekem, nem csupán az amiről ir. A szóhasználatai javítgatásai a tartalom, minden mintha én irtam volna azokat a válaszokat amiket ő.

2022. szept. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem csak olyan érzésem volt egyszer, hogy valaki feltörte az oldalamat, és válaszazim és kérdéseim ismeretében beszélget velem.
2022. okt. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!