Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elképzelhető, hogy emiatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy emiatt nem kívánja a szexet? Rá fog menni a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Párommal mostanában nagyon kevés a szex. Van egy teljes állása, emellett egy részmunkaidős (ez a kettő állandó, eddig is így volt) + most bevállalt egy heti néhány órásat is, emellett pedig most fog elkezdeni egy egyetemi képzést levelező szakon.


Sejtem, hogy itt lehet a gond, ezért nem szeretném piszkálni, eleve feszült ezek miatt. Önzőnek sem szeretnék tűnni, hiszen az ő élete, nem szólhatok bele abba, miket csinál, és természetesen szeretném támogatni abban, amiket szeretne elérni - ugyanakkor ezt borzasztóan soknak tartom, és attól tartok, ha ez így marad, akkor vége lesz a kapcsolatunknak, hiszen ő a sok kötelesség miatt feszült, én pedig amiatt, hogy ez már lassan a kapcsolatunk rovására megy. Most már ott tartunk, hogy kéthetente szexelünk, pedig fiatalok vagyunk, és csak 2 éve együtt.


Várjak türelemmel, hogy vége legyen ennek az időszaknak, vagy beszéljek vele erről? Ha beszélnem kellene vele, hogyan csináljam? Hiszen van elég gondja, nem az a célom, hogy még egyet kreáljak, ugyanakkor ez nekem sem jó így.

Mit tennétek a helyemben?


2022. szept. 9. 08:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék, nem a megélhetésért küzdünk, nem ez az oka annak, hogy ennyi munkát bevállalt.
2022. szept. 9. 08:37
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a normális ha van valami probléma megbeszélitek. Persze kedvesen vesd fel neki a dolgot, aztán majd ő remélhetőleg átgondolja hogy hogyan tud változtatni. Várni semmiképpen se várj, abból nem lesz semmi.
2022. szept. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Gondolompasi. Epiti a karrierjet, te meg ott cagy neki fix nokent. Ha majd gazdag lesz, lecserel. Kovesd te is a sajat celjaidat ez a megoldas.
2022. szept. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
Szakitani kell
2022. szept. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#3 szerintem a kérdező nem visszavágni akar, hanem javítani a kapcsolatukon.
2022. szept. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Hát, ha nem megélhetés, akkor valamelyiket adja fel. Pláne képzés mellett.

"Helló, túl hátulra kerültem a sorban, foglalkozz velem, kedvesem!"

[link]

2022. szept. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem azért keres ilyen sok külső elfoglaltságot, mert otthon már régóta nincsenek rendben veled a dolgok.
2022. szept. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Sztem beszélj vele .Ez igy nekem is sok lenne ha a párom ennyire elfoglalt lenne .
2022. szept. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem, a hópihe világ kezdi kicsit túltolni ezt a "párkapcsolat=mindig mindent el kell fogadni a másiknak" téves felfogást. Még szép, hogy beszélj vele. Komoly kapcsolatban az, hogy az ember hogyan dönt az élete fő dolgaiban, többnyire komoly hatással van a párkapcsolatukra és a párjuk életére is. Nyugodtan szóvá teheted, hogy szerinted ez így nagyon nem lesz jó, neked semmiképp sem, a kapcsolatotoknak sem, de az is lehet, hogy még személy szerint neki sem. Egy párkapcsolat nem arról szól, hogy a saját érdekeidet teljesen félreteszed, a másikét pedig kiemelt helyen kezeled.
2022. szept. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29%
A ferfiak nem kommunikaljak, nem jol kommunikaljak az erzeseiket. Helyette inkabb a 85%-uk passzivitasba vonul. Kevesebb szex, sok munka es barmily meglepo, a helyzet oket is leszivja, allandoan faradtsagra panaszkodnak. Nagyon nincs rendben a kapcsolatotok, o nem kap meg valamit toled. Csak nem panaszkodik. A ferfiak igy mukodnek javareszt.
2022. szept. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!