Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi változott vajon ilyen hirtelen?

Figyelt kérdés
Még fél éve sincs hogy együtt vagyunk a párommal, eddig minden nagyon szuper volt, imádtuk egymást, ő folyton arról beszélt hogy mennyire komolyan gondolja velem, hogy majd szeretné a kezemet is megkérni a közeli jövőben, nagyon romantikusan viselkedett. Ez kb két hete teljesen megváltozott. Annyira rideggé vált velem szemben, sokszor mintha az is idegesítené, hogy hozzá bújok. Pedig nem veszekedtünk, nem volt semmi különösebb konfliktus kettőnk között. Többször kérdeztem tőle, hogy mi a baj, változott e valami, történt e valami, esetleg az érzései változtak meg irányomba? De mindig azt mondja, hogy nincs semmi baj, szeret stb. De közben folyamatosan frusztrált vagyok, görcsöl a hasam mert egyszerűen látszik, hogy valami nem oké, hogy valami más, mert továbbra is teljesen távolságtartó, de nem mondd semmit, akárhogyan kérdezem vagy próbálok vele beszélgetni erről. Pedig amúgy ő nem az a férfi aki ne tudna beszélni az érzéseiről vagy annyira zárkózott lenne mert eddig mindent meg tudtunk beszélni és mindig nagyon nyitott volt velem. Fogalmam sincs mi lehet a baj és már teljesen el vagyok keseredve, egyszerűen fogalmam sincs, hogy ilyen esetben mit kéne tennem. (Ő fiú, én lány, mindketten a húszas éveink közepén járunk)

2022. szept. 9. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Un vagy kiábrándult vagy csal vagy meg fog csalni, bármi

Nemhiszem hogy sok a munka szressz es fáradt meg ilyenek

2022. szept. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Van neki valaki más

Én errw tippelnék

2022. szept. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is van egy harmadik fél. Általában akkor van ez a hirtelen elhidegülés. Nem biztos, hogy félrement, de biztosan van valaki a képben.
2022. szept. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is arra hajlok, amit a többiek írnak itt.

Képbe jött egy másik lány. Ilyen van sajnos.

2022. szept. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!