Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha valaki szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha valaki szeretne a párjával telefonálni, írásban beszélni, amikor aznap nem találkoznak?

Figyelt kérdés

Nem vagytok házasok és nem éltek együtt, ti minden nap tartjátok a kapcsolatot a párotokkal?

Én őszintén ezt tartanám normálisnak, hogy érdeklődünk minden nap egymás felől, hogy vagyunk.



2022. szept. 11. 15:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez alap.
2022. szept. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
nekem alap lenne, kivel mással ha nem vele...
2022. szept. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

Igen, ez lenne a normális, és ha rám hallgatsz ki is dobod azt, aki gyanúsan hosszú időkre, órákra eltűnik. Annyiszor tapasztaltam már ezt, akinek fontos vagy nem csinál ilyet. Egy szerelmes ember 2-3 órát alug bír ki, hogy ne keresse a párját (munkaidőt ne számítsuk ide, olyankor lehet valaki nagyon elfoglalt vagy lehet nem használhatja közben a telefonját), nekem is pont most lett vége egy olyan kapcsolatomnak, ahol én is győzködtem magam, hogy “csak azért nem írt fél napig mert biztos elfoglalt volt, vagy biztos neki nagyobb térre van szüksége”, ez mind bullshit. Érdekes ha együtt voltunk bezzeg mindig tudta nyomkodni a telefont ;) Fixen csajozott mellettem.


Hallgass a megérzéseidre, akinek fontos vagy, az nem csinál ilyet. Nem tűnik el folyton órákra, indulj ki csak saját magadból, te sem tűnnél el ennyi időre, ha fontos neked valaki, ugye?

2022. szept. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Valami minimális kontakt van minden nap.
2022. szept. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Alap dolog hogy minden nap beszélünk.
2022. szept. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Alap, persze. Szerintem akinek nem, az nagyon komolytalan, nem is értem, az nem párként tekint a másikra, nem szereti, egyszerűen az egy 0 párkapcsolati szinten.
2022. szept. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon feszélyezne, ha a párom elvárná tőlem, hogy mindig elérhető legyek és azonnal válaszoljak minden üzenetre. Ha leülök olvasni vagy megnézni egy filmet, nem nézem a telefonom, így van, hogy órákig eltűnök. De még így is találunk időt minden nap, hogy beszéljünk
2022. szept. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
#9 csak nem mindegy, hogy valaki állandóan eltűnik órákra vagy fél napokra és szinte sosincs folytonos beszélgetés, vagy leül olvasni és ezért 2 órát nem ír. Abban nincs semmi. A most már exem átlagos válaszideje 4-5 óra volt. Na ez nem normális dolog. Az ilyennek biztosan nem vagy fontos és kell a francnak, hogy napi szinten azon idegeskedjek, most épp miért tűnt el.
2022. szept. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Bocsi nem #9 hanem #7-nek szólt.
2022. szept. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattatok! Én sem úgy gondolom, hogy állandóan elérhetőnek kell lenni, nem is kivitelezhető, hiszen mindenkinek van dolga meg szüksége van én időre is. Ha csak egy 5 perc telefon, vagy egy üzenet, ennyi elég, csak tartsuk a kapcsolatot meg érezzük, hogy gondol ránk a másik, érdekli, mi van velünk.
2022. szept. 11. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!