Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Műteni fognak, és a fèrjemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Műteni fognak, és a fèrjemnek eszèben sincs aznap szabadsàgra jönni, pedig lehetne. Ez nagyon fàj nekem, túlreagálom?

Figyelt kérdés
Nekem evidens volt, hogy mikor eszmélek, ott lesz a közelemben. Elég hosszú (2-3 órás) műtét lesz, nem tudom mire ébredek, lehetnek szövődmények is, úgyhogy nem ez a legnagyobb problèmàm, de nagyon szívenütött, hogy bár simán lenne lehetősége, mégse teszi magát szabaddá. Így az is benne van a pakliban, hogy csak este találkozunk. Tényleg csak a filmekben van ilyen, hogy az aggódó férj vàrja a folyosón a feleségét, hogy egyáltalán felébredt-e? Még mérges is lett rám, mert zokonvettem.
2020. febr. 11. 23:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%

Ugyanebben a helyzetben vagyok :(

Sajnálom :(

2020. febr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
53%

Ha rutinműtétről van szó, akkor nem kell ott lennie. Nekem 2 műtétem volt, mindkettőnél anyukám volt ott, hiába volt mindkettőnél pasim. Nem is vártam el,hogy ott dekkoljanak.

Gondolj bele, 2-3 órás műtét+ délelőtt nem nagyon van látogatási idő+ műtét után még órákig alszol. Nem jogosan várod el, hogy ott dekkoljon 8 órát a kórházban. Sőt mind2 műtétemnél a szobatársaknak sem volt bent egész nap senki, max este vagy műtét előtt, mert teljesen felesleges.

Őrizze az álmodat? 8-kor műtöttek, 5-nél előbb max 1 percekre keltem fel. Ha felébredsz,akkor felhívod,hogy már jöhet.

Ja és még annyit hozzátennék, hogy az osztályokon ahol voltam csakis szülésnél várt az apuka órákat, a folyosón semmilyen műtétes nőre nem várakozott pasi. Mindegyik jött munka után látogatóba. Szóval ilyen tényleg csak a filmekben van!

2020. febr. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, hogy egy cipőben járunk, én is nagyon sajnálom 😥 remélem minden rendben lesz, a legjobbakat!!
2020. febr. 11. 23:38
 4/29 A kérdező kommentje:
2/3: nekem este 8-ig dolgozik majd, tehàt max kiugrani fog tudni egy pàr percre, de az is lehet, hogy kirendelik màs vàrosba. Hangom nem biztos hogy lesz, mert nyaki műtèt. Sérülhet hangszalag, arcideg. Nem sajnàltatom magam, csak ezek a tények. Azt érzem, hogy nem aggódik értem. Ráadásul visszafordíthatalan az érzés, mert most már akkor is ezt fogom érezni, ha meggondolja a dolgot.
2020. febr. 11. 23:50
 5/29 anonim ***** válasza:
84%
Ez nekem is rosszul esne. De nem is hagyna egyedül a férjem, max akkor, ha a gyerekekre nem tudna más vigyázni aznap.
2020. febr. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
73%
Valoszinü ezt még ö sem dolgozta fel.nem bir ezzel szembenezni. Ffiak tudod. A szülöszobán is ájuldoznak
2020. febr. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 peca1000 ***** válasza:
28%

Édes istenem, te nem vagy normális kérdező!


Minek üljön ott egész nap az a szerencsétlen ember.


Majd este, vagy másnap rádnéz amikor tud.


Ha te felébredsz, órákig magadnál sem leszel.


Majd felhív, ha már túl leszel rajta, és utána meglátogat.


Ez nem a film, hanem a valóság!


Sikeres műtétet!

2020. febr. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
40%

"Ráadásul visszafordíthatalan az érzés, mert most már akkor is ezt fogom érezni, ha meggondolja a dolgot."


Élmény veled együtt lenni, örülök h nem engem "boldogitasz".

2020. febr. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk természetes lenne, hogy bármelyikünket műtik, a másik - ha teheti - ott van vele, ezért megértem, hogy rosszul esik. Sajnálom, de próbáld meg nem nagyon a szívedre venni.
2020. febr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
79%
Nos en nem birnam ki ha a parom korhazba lenne nelkulem, en meg itt is aludnek vele ha tehetnem. Viszont az elet ironikus, mert jelen pillanatban mar az 5. Napja korhazban vagyok a baratnom egyszer sem jott el. :) Kerdezo, van rosszabb is :) en parom 5napbol csak ketszer dolgozott megsem jott el. Na? :)
2020. febr. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!