Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a gond?

Figyelt kérdés

2 éves tökéletes kapcsolatom van, a szerelmemmel probléma nincs, nem veszekszünk, ha igen simán megbeszéljük. Nagyon kommunikálunk mindent, tervezünk jövőt és a szexre sincs panasz, de valamiért mégsem az igazi számomra. Elmondtam neki is, hogy nem tudom miért érzek így, de valahogy nem tudok rájönni mi a baj velem. Valami olyasmit érzek, hogy itt van ami nekem kellett az életben, mégsem érzem azt. Ha pedig a buszon/valahol összeakad a szemem egy idegen hölggyel, akkor ismerkedhetnék érzésem van.

24f - 22n


2022. szept. 11. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Benne vagy egy olyan kapcsolatban ami akár hosszú életű is lehet ,de az utolsó mondatosból inkább azt veszem ki,hogy te még "élnél" kicsit.
2022. szept. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érzed kimaradsz az életből azáltal, hogy meg van kötve a kezed. A modern kapcsolatok minimum 95%-a ebbe bele is hal idővel.


Ez az amit nem lehet legyűrni. Nem lehet egyszerre arra vágyni, hogy össze-vissza akar dugni/akarja dugatni magát valaki és közben az "igazi", az elsöprő szerelemért bőg.

2022. szept. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy még.
2022. szept. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Itt bukik meg a tini kapcsolatok többsége, lehetne ő a tökéletes, de vele nem akarsz tervezni. Jól elvagytok, de ha jönne más, akkor állnál tovább. Lehetne 10 év múlva tökéletes, de jelenleg nem erre vágysz, hanem izgalomra.
2022. szept. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Na igen. 10 év után már foggal körömmel kaparsz majd egy ilyen kapcsolatért.

Huszonévesen én is sokszor éreztem ezt a hú de menni kéne felfedezni a csajokat. Pedig akkoriban nekem is volt mai szemmel nézve álom kapcsolatom, de nem tudtam megbecsülni mert a jót hamar megszokja az ember.

Aztán most 36 évesen ott tartok, hogy a korosztályomban lévő nők alig ütik meg azt a szintet amit elvernék. Pedig nincsenek nagy igényeim, egy hétköznapi szeressük és becsüljük egymást normális értékrenddel bőven elég lenne.


Nyilván az érzéseknek nem lehet parancsolni, és lehet bármilyen tökéletes egy kapcsolat ha nincs meg az feeling akkor marad a nincs ló jó a szamár szitu. Az meg hosszútávon nem életképes.

2022. szept. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az utolsó valahogy feltúrbózott, hogy becsüljem meg nagyon és csináljak valamit magammal inkább, mert jobb lesz így nekem.
2022. szept. 11. 20:12
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6-os Egyetértek az előző hozzászólással, de a te következtetésed egyáltalán nem helyes. Mindenáron megragadni olyanban, ami nem tesz boldoggá, az hülyeség, nagyon fiatalok vagytok, lehet 10 másik, aki neked sokkal jobban megfelel. Még buszon/valaholban gondolkodsz, de egyértelműen nyitnál másokra, ami azt jelenti, hogy nem szereted, csak jó vele, előbb-utóbb lesz valaki, aki megérint, és szakítani fogtok.

Nem mondom, hogy ennyiért boríts mindent, csak szólok, hogy fogsz majd!

2022. szept. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy úgy veled, nem ez a szerelem, hanem a lángoló hevesség. Vágysz arra, hogy küzdened kelljen, hogy ne menjen minden ilyen simán, legyenek veszekedések és békülések. Egyszóval éretlen vagy még egy komoly kapcsolathoz.

Megteheted, hogy elhagyod, a kérdés, hogy ha x év múlva vissza gondolsz majd arra, hogy megadatott neked egy ilyen kapcsolat, de te eldobtad magadtól, akkor megérte-e.


24N

2022. szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:

Néha eszembe jut hogy mi lett volna, ha anno az első kapcsolatomat kissé komolyabban veszem. Ha nem kallódok el, ha összeszedem magam. Ha nem veszem természetesnek, hogy ő van nekem. Ha nem adom be 22 évesen a durcás kisfiút, hanem a problémákat megoldom - ami a saját oldalamat illeti. Ha ugyanis anno tudom azt amit ma, akkor szerintem jobban megbecsülöm az akkor kb hat éves kapcsolatomat. És sokkal kulturáltabban állok a párkapcsolathoz, mint intézményhez. Aztán ki tudja... Lehet hogy ugyanide jutnék. :D De nem ezt akartam belőle kihozni. Ha szereted, akkor szeresd! Ha mellette ugyanúgy működik mindkettőtök részéről az önmegvalósítás, akkor javaslom: Tégy egy kísérletet megmenteni a kapcsolatodat!

Az én koromban a társkeresés már nem könnyű dolog. Partnert találhatsz. Gond nélkül. Akár minden estére másikat - mert tudjuk, hogy az addig tart, és helló. De ugye a legtöbben enyhén szólva is telve vagyunk fel nem dolgozott frusztrációkkal. Sokkal bizalmatlanabbak vagyunk, ha párkapcsolatról van szó. Egyre kevesebb ember képes magát átadni az IGAZI szerelemnek, mert valahol majdnem mindenki tart attól, hogy van valami "apró betűs rész".


Légy magadhoz jó, és próbáld meg ezt a kapcsolatot menteni. :))) Megéri, hidd el!

2022. szept. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!