Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet/lehetett a gond? F/19

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet/lehetett a gond? F/19

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit már pár hónapja próbáltam randira hívni, de mindig halogatta, mert tanulnia kellett, nem ért rá stb. Ami igaz is, mert a szülei sem nagyon engedik sehova. Én egyszer fölajánlottam neki, hogy ha nem akarja, akkor mondja meg, de találkozni akart velem, ha vége a sulijának. De amikor kerestem, azt mondta, most nem akar semmit. Pedig egyszer személyesen is megkeresett, hogy dumálhatnánk valamikor. Csak megijedt, vagy mi a baj?
2009. júl. 5. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Tőle kéne megkérdezned, hogy miért nem tudjátok összehozni. Ha nem akarja már, akkor ne eröltesd, de azért egy esélyt megér.
2009. júl. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Személyes tapasztalatból tudom h iskola mellett nagyon nehéz bármi mást csinálni főleg ha egy nehezebb iskolába jár az ember és otthon komoly elvárások vannak. Szal sztem az nem lehetett kifogás. Bármi lehet a háttérben h most miért nem.. megijedt, családi okok, vagy más is bekerült a képbe. Ezt igazából tőle kell megkérdezned h miért változott meg a véleménye.
2009. júl. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Egyértelmű hogy ő találkozni akar veled. Azonban a szülei úgymond "rövid pórázon" tartják. Ezért nem is engedik sehova, nem hagyják találkozni senkivel... És ezt ő nagyon szégyelli ezért mondhatta neked inkább hogy most már nem is akar semmit. Szerintem beszéld meg vele ezt, kérd meg hogy legyen nagyon őszinte. Minden jót kívánok.
2009. júl. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. És tényleg a szülőket nem tudom mire vélni. De ez a nem akar semmit aztán igen, aztán megint nem dolog idegesít.
2009. júl. 5. 11:26
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Az is lehet, hogy találkozna veled, viszont nem tud otthonról milyen alibivel elmenni. Sok lány nem meri elmondani a szüleinek, vagy a szülők elvárják, hogy mindenről beszámoljon. Ezt nem fogja neked az elején elmondani, de nem tud hogy lelépni otthonról, pedig szeretne veled lenni. Nekem volt már ilyen tapasztalatom és örültem, ha a fiú még próbálkozott, mivel igy láttam hogy igazán komolyan gondolja.
2009. júl. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Azt nem írtad,hogy a lány mennyi idős.Lehet,hogy a szülei beszéltek vele,hogy inkább a tanulással foglalkozzon egyenlőre,amit mondjuk én meg is értek.Talán ha kitartó leszel,akkor a szülei is fogják látni,hogy rendes srác vagy,és nem fogsz a tanulás rovására menni.
2009. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!