Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire durva voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire durva voltam volna az idős palival aki mindig cetlizgetett az autómra? Hogyan békítsem ki a barátnőmet?

Figyelt kérdés

A hát előtt vagy egy nagy parkoló, ahol nincsen megszabva, hogy ki hova állhat, ha az utcában található valamelyik házban laksz, akkor szabadon parkolhatsz bárhol az utcában, ha kérvényezed ezt rendszám alapján a valamelyik hivatalban :D


Mostanában folyamatosan kaptam a kézzel írt/nyomtatott cetliket a szélvédőmre, hogy ne álljak ide, ahova szoktam (ugyanúgy sima parkolóhely 2 vonal között mint a többi), jó nem érdekelt, máshova parkoltam, de ez nem volt elég továbbra is kaptam a cetliket, sőt a visszapillantóm rendszeresen vissza volt hajtva, illetve az ablaktörlő lapátjaim meg ki voltak hajtva mindig reggelre, a barátnőm tanácsára bekameráztam az autót belülről, és kiderült, hogy egy szomszéd bácsi csinálja ezt esténként.


Mit ad Isten sétálunk az utcán kézenfogva a barátnőmmel és ott volt az a vén hülye is, egyből oda is mentem, és megkérdeztem, hogy mi a baja azzal, ahol állok?


Azt mondja azok a helyek az övéi, mert azokat a helyeket még látja az ablakjából, és ne parkoljak azokra a helyekre, mert további retorziók lesznek, és ezen úgy felhúztam magam, hogy elkezdtem vele ordibálni, hogy ez nem így működik te unatkozó demenciás vén barom, hogy mással szórakozzál, mert a rövid életed is megtudom mégjobban rövidíteni, és ha mégegyszer hozzányúlsz az autómhoz, akkor izomból beleverem a fejed a padkába, és addig taposok rajta, ameddig be nem törik.


Majd közelebb léptem hozzá és az arcába ordítottam, hogy érti-e miről beszélek, vagy esetleg tartsak bemutatót?


Természetesen az a vén szatyor egyből bekussolt, viszont láttam, hogy a barátnőm egyből falfehér lett, egyből nem akart eljönni az étterembe, azt mondta, hogy hát elment a kedve.


Majd otthon ezt megbeszélve arra jutottunk, hogy ő még sosem látott ilyennek, és ez kicsit megijesztette és el kell gondolkodnia 1-2 dolgon.


Azóta úgy érzem távolságtartó velem, és mintha csak arra várna, hogy legyen elég bátorsága szakítani.


Pedig sosem vagyok ilyen az emberekkel, sosem tudnék vele se ilyen lenni, csak az tud mérhetetlenül kihozni a sodromból ha az ilyen unatkozó emberek szabadon csinálhatják a dolgaikat, mert látszólag nincs ember aki meghúzna náluk egy határt.


2022. szept. 13. 12:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És nem nem az erőszak a megoldás mindenre szerintem, de vannak ember típusok, akik csak akkor értenek a szóból, ha veszélyben érzik magukat, és az unatkozó nyugdíjasok határozottan ilyenek szerintem.
2022. szept. 13. 12:28
 2/14 anonim ***** válasza:
46%

Én nőként mondom örülök hogy így helyretetted a szarragot aki azt hiszi bármit megtehet.

Én is gyűlölöm az ilyen önjelölt rendőröket....


Sajnos az én párom inkább a beszéljük meg békésen típus és ha az nem működik akkor általában nekem kell másik stílushoz folyamodnom.


De persze ez nem jelenti azt hogy ez minden nőnek elfogadható.

2022. szept. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Valószínűleg baromira ijesztő voltál.

Az odáig tök jó, hogy ki tudsz állni az érdekeitekért. De az ember alapvetően olyasvalakivel érzi magát biztonságban, aki feldühödve sem lép át egy bizonyos határt.

Most azon parázik, hogy

a) vajon ő mikor fog valami olyat csinálni, amivel ilyen reakciót vált ki belőled

b) mikor fogsz valakivel szemben tényleg bemutatót tartani, és kötsz ki a kórházban vagy a börtönben.

Szóval tanuld meg kontrollálni magad. A vén f.sznak elég lett volna egy erősebb odaszólás, hogy mit képzel és állítson magából, mert ennek következményei lesznek, esetleg méregből kiszalad egy k.rvaanyád, de azért te ehhez képest jócskán túltoltad a bringát.

A pároddal pedig ülj le beszélgetni, hogy te alapvetően nem vagy ilyen és remélhetőleg ő sem ilyennek ismert meg, te csak a ti érdekeitekért akartál kiállni, de sajnos nagyon feldühített az öreg és elragadtattad magad, nem kellett volna, a jövőben figyelsz, hogy bármennyire is felbosszant valaki, ne viselkedj így.

Esetleg még az a verzió játszik, hogy külön keresed fel az öreget (de ugye ehhez is önfegyelem kell, hogy a barátnőd előtt visszafogd magad).

2022. szept. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

Nos, én is elmerengenék a továbbiakon. Páromnak is volt egy, két hasonló kirohanása a 8 év alatt

Minden alkalommal csökkent a szememben. Mert így a türhő nyakú, kancigány nyilvánul meg a jobb kormányos bmw-ből kiszállva. Egyrészt ijesztő, másrészt szerintem rémesen kellemetlen, mondhatnánk, hogy ciki. Mert nekem ez a stílus messze túl megy a "megvédte az érdekeit szintnél". Értem az indulatot, ami a mondatok mögött volt. Még csak a kiabálás se feltétlen baj, mert az ilyen valóban nem ért másból. De ez a szétverem a fejedet dolog.... Nem tudok mást írni, mint, hogy a keménykedős cigány szint. Zavarna, ha ezzel a stílussal azonosítanának, márpedig, az embert a barátai és a párja nagyban minősíti.

2022. szept. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Na már megint a szokásos "megijedt tőlem a barátnőm/barátom mert egy tahó szarral agresszív voltam" kérdés. Lehetnél egy kicsit kreatívabb :(
2022. szept. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2022. szept. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Látom kérdező, törölteted a válaszokat, amelyekben leírják, hogy ez már minimum a 3. kérdésed a "vénember-parkol-barátnő-dühös" témakörben.
2022. szept. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam hasonló szituban. Úgy gondoltam h ezt ésszel is meg lehet oldani, s igen az akkori barátom agresszíója elgondolkodtatott. Azért van ott is egy határ, nem az életéről volt szó(abban az esetben megérteném, én is úgy reagálnék) .

Ő az exével ordított ok nélkül a telefonba, amitől az exe is rosszul lett.

Egy fiatal csávót is képes volt autóval üldözni h igazát, keménységét fitogtassa egy félreértésből eredő duda hang miatt.

Egyre jobban távtartó lettem, hidegültem tőle.

Majd úgy tettem h minél előbb menjünk szét.

2022. szept. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Napi troll
2022. szept. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Deeee látott már ilyennek. Pontosan akkor amikor a múltkor egy öregasszony takarítós cuccait hajítottad el valami kerítésen túlra. Az a különbség, hogy akkor a barátnő szerepében voltál és gyakorlatilag magadra panaszkodtál. De te valahogy csak az öregekkel vagy ilyen terminátor típus. A sztorikban mindenképp.
2022. szept. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!