Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez érthető? Vagy hogy értsem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez érthető? Vagy hogy értsem? Szerintem a barátnőm nem akar velem kettesben lenni,mert mikor közeledtem hozzá többször is,durva volt és elutasított.

Figyelt kérdés
Azt mondja,azért,mert nem érzi,hogy fontos vagyok neki. Én meg úgy érzem,hogy nem vagyok neki vonzó. Kérdeztem tőle most is,hogy van-e kedve találkozni meg velem. Úgy csinált,mint aki meglepődött és nem értette miért kérdezem, és mondta, hogy neki mindig van kedve,de nem érzi rajtam,hogy fontos nekem és többször mondta,H olyan neki,mintha csak kihasználnam. Ezért pl a múltkor direkt nem is kezdeményeztem. Viszont kíváncsi voltam O fog e, ezért direkt gatyában voltam,tudni akartam,H kezdemenyez -e, de ő csak olelgetett. Majd kérdezte utána,hogyhogy nem volt szex és mondtam azért,mert nem akartam,hogy azt higgye,kihasznalom.Ugy tűnt,hogy nagyon értékelte,de engem ez még tavolitott tőle. Nem hiszek neki,hiába mondja,hogy kíván . Mit csináljak?
2021. aug. 13. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Nőből van, generálja a problémát. Ez az "úgy érzem nem vagyok elég fontos" duma kb annyi, hogy majd szakításkor legyen mire fogni.
2021. aug. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Rá is kérdezhetsz hogy miből érezné, de igen, eléggé műbalhé szaga van. Beszéljétek meg.
2021. aug. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az igaz,hogy többet találkozhatnánk,de elfoglalt vagyok. Mikor találkozunk,akkor pedig ezek vannak. Rakerdeztem, azt mondta, szeret, csak azt nem érzi,hogy nekem fontos. Pedig az,most ezzel hogy vitázzak,ha ezt érzi.
2021. aug. 13. 11:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki, hogy értem, hogy így érzel, de mit tehetnék, hogy másként érezz? Neki ez a "sérelme" neked az hogy nem érezteti, hogy vonzónak találna. Ezt kerek perec mond is ki. És kérdezd meg, hogy szeretnénk és tudunk e ezeken változtatni és ha igen szerinte hogyan, mert ha nem, akkor nincs sok értelme együtt lenni
2021. aug. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Úgy vitázz, hogy felnőtt ember vagy és megkérdezed tőle, hogy ezt miből gondolja, esetleg mit csinálhatnál másképp stb. Ha meg nem tud mit mondani, akkor csak kifogás és valójában kiszeretett belőled.
2021. aug. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kevés időd van rá, akkor megdugnád, azt annyi.


Ő meg látja ezt és mást akar: kapcsolatot.

2021. aug. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!