Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem elviselhetőbbé a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem elviselhetőbbé a szerelmem hiányát, aki ott van mellettem, mégis kibírhatatlanul hiányzik?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, az óriási korkülönbség miatt titkos a kapcsolat, minden hétvégente zajlik a 4 fal között. SZeretjük egymást, felvállalni a kapcsolatot sajnos nem lehet.

Egy közösségbe járunk, sokat vagyunk egymás mellett, egymás közelében, de mégsem nézhetek rá úgy, csókolhatom, ölelhetem meg. Most is együtt voltunk reggeltől estig mégis teljesen külön :(


2010. szept. 25. 21:34
1 2
 1/20 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
77%

Fiú vagy-e vagy lány? Van az a korkülömbség amit nem lehet felvállani?

Csak nem tanár diák kapcsi?

2010. szept. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nézd, nem tudom hogy ez az óriási mit jelent, mert mindenkinek más az óriási, ha leírnád esetleg, az jó lenne.

Én azt mondom, hogy ha tényleg szeretitek egymást, és négy éve működik ez a dolog, akkor nincs mitől tartanotok. Ha eddig kitartottatok, akkor az emberek beszólásai megint "csak" egy olyan akadály lehet, amit ti ketten együtt legyőzhettek.

Viszont azt azért megkérdezném ha nem veszed rossz néven, hogy biztosan csak a korkülönbség miatt nem megy? Mert az is benne van a pakliban hogy esetleg a párodnak van valakije.

2010. szept. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Boldogtalanságra vagytok ítéltetve, ha hazudtok másoknak...úgy magatoknak is. Fel kell vállalni, különben is ki nem sz@rja le mások ítélkező véleményét? Ha mondjuk tényleg ilyen tanár-diák kapcsolat akkor idővel ez megoldódik. Mindenesetr értékeld át mennyire éri ez így meg Neked? Mennyire őszínte ez így, hisz vissza kell fognod az érzelmeid.
2010. szept. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

100% hogy nincs, vagyis 99% :)

21 éves vagyok, ő több mint 20-szal idősebb nálam.

Emiatt nem vállalható fel, rengeteg a közös ismerős, kisvárosban lakunk.

Nem megy:( Szüleim se tudhatják meg...

2010. szept. 25. 21:43
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem tanár-diák, ilyenről szó sincs.

De az érzelem visszafolyatásból elegem van... Itthon meg sírok, itt jön ki belőlem a stressz:(

(Persze még sírni se lehet mert megkérdezik mért...)

2010. szept. 25. 21:44
 6/20 anonim ***** válasza:
78%

A férjem és köztem is majdnem ennyi a különbség, a barátja és annak a barátnője között 22év. Nálunk sem volt őszínte a mosoly mikor bemutattam a párom az ő anyja meg egyenesen utál engem és meggyőződése, hogy el fogunk válni...

Mi meg csak röhögünk az egészen...ez az ő bajuk, de nem fogunk titkolózni az ő butaságuk miatt. Kívánom Nektek is ezt, hogy egyszer őszíntén felvállalhassátok a szerelmeteket!

2010. szept. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Felnőttek vagytok, el is költözhettek.
2010. szept. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Hm, nem azért, hogy károgjak, de valahogy nekem ez nem áll össze. Hiába falu, meg minden, csak nem a középkorban élünk már. És úgy tűnik, te fölvállalnád a kapcsolatot. A párod nem? Egész biztos, hogy csak a korkülönbség miatt kell titkolózni?
2010. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy miert kellett elkezdeni ezt a kapcsolatot, es nem foglalkozott senki a biologiai oraval!


Most meg jo es mukodik minden ez igy van, mert Te fiatalon megkapsz mindent, mivel egy tapasztalt es idosebb embert karjaiba kerultel, Aki mar jobban ert ahhoz, hogy hogy tud igazan elkabitani, ugy hogy fulig szerelmes legy, de Te nem gondolsz a sajat jovodre!


Maga a korkulonbsegnek most nem sok jelentosege van, de 10 ev mulva mar lesz, mivel a parod, a szerelmed akkor mar nem fogja ilyen aktivan kivanni a testi kapcsolatot, de Te igen.

A masik, hogy hazas ember talan, ami miatt nem derulhet ki, es bujkalnotok kell?


En a helyedben nagyon jol atgondolnam, s aztan eldontenem, hogy mit is akarok, es amikor a szerelmem mellett dontenek, akkor nyiltan vallalnam is ezt, mivel az En eletem es az En sorsomrol van szo.

De nem bujkalnek, mivel ennek sosem szokott jovege lenni,

ugyhogy nagyon gondold at ennek a bujkalasnak a kovetkezmenyeit, hogy mivel jarhatnak.


Kisvarosban is kiderulnek a dolgok sokkal elobb, mint Te azt Te gondolnad,

Enis onnan szarmazom, es mindig hallom a hasonlo eseteket, hogy mekkora botranyok szoktak ezek miatt lenni,

mivel ilyenkor nem elvalt emberekrol van szo, talan mint

a Te esetedben, s igen csak a csaladja nem fogja annyiban hagyni, es nem az Apukat szoktak hibaztatni!


De En most konkretan nem ismerem a Te esetedet, de nagyon jol gondold at!

2010. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Bocs, nem falu, most látom, hogy kisváros. :P
2010. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!