Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy "lazának" induló kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy "lazának" induló kapcsolatban a férfi egy idő után bemutat az unokatestvéreinek, majd fél év után meghív a testvére lakodalomába és bemutat a teljes családnak, úgy mint barátnő?

Figyelt kérdés

Az ismerkedés elején kiderült, hogy a férfi nem szeretne komoly kapcsolatot a távolság miatt, ezt megbeszéltük...,viszont mégis tartottuk a kapcsolatot hetekig, hónapokig messengeren és előben is . 1-2-3 hetente találkoztunk, volt, hogy egész hétvégéket töltöttünk együtt. Bennem az az érzés volt, hogy mivel úgy vagyunk együtt, mint egy pár, emiatt akár mélyülhet is a kapcsolat.. Még az unokatestvéreinek, barátainak is bemutatott.. Szóval elhesegettem azt a gondolatot, hogy ez egy laza kapcsolat.. Egy idő után viszont megelégeltem a két, három heti találkozásokat és kérdőre vontam, hogy akkor mégis, hogy állunk..sajnos akkor is azt a választ kaptam, hogy ez baráti részéről, amolyan barátság extrákkal (?) :(..

Viszont nem tudtam elengedni, annyira megszerettem.. Sodróttam és vártam, továbbra is beszéltünk minden nap és hétvégénte, vagy két hetente találkoztunk. Nyáron nagy meglepetésemre elhívott hozzájuk a testvére esküvőjére, elfogadtam.. bemutatott a teljes családnak, majd ott is töltöttem náluk három napot. Mindenki nagyon rendes volt, úgy tűnt szimpatikus vagyok nekik. Azt hittem ez jelenthet valamit, komolyan gondolja velem. Nem beszéltük át.. Az esemény után azonban azt tapasztaltam, hogy megy minden a régi kerékvágásban... Laza kapcsolatnak indult, szóval monthatom, hogy kerek perec meg lett mondva, hogy ebből nem lesz több.. Mégis átverve érzem magam. Jogosan? Mégis miért hív meg egy ilyen komoly családi eseményre, ha csak egy barátként tekint rám...


Mi a véleményed?


Elnézést, ha hosszú és kissé keszekusza a történet.. Remélem azért érthetően leírtam.


Én 31,a férfi 33 éves



2022. szept. 16. 21:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ennyit akar és nem többet.

Elvisz ide-oda, bemutat mint barátnőt, de elköteleződni, kapcsolatot mélyíteni nem akar.

Ennyi volt, van és lesz.

Megszoksz, vagy megszöksz,

Régen azt mondták: agglegény.

Semmi elköteleződés, semmi felelősség, semmi lekötöttség.

Kell ez neked?

2022. szept. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem lesz ez komolyabb. A bemutatás sem jelent semmit. 31 évesen hogy lehetsz ennyire naiv?
2022. szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Nála a család előtti bemutatás is az extrák része, nem csak a dugás.
2022. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem akart egyedül menni. Hogy barátnőnek mutatott be? Most mit mondjon? Azt csak nem mondhatja a rokonoknak, hogy ez az a csaj, akivel összejárok szexelni.
2022. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm az "építő" jellegű hozzászólásokat. -_-Igen, szánalmas és naív vagyok... Már csak amiatt is, mert itt a gyakorin kérdezősködöm. :D

Csak reméltem , hogy átalakul.. Egy évet töltöttünk együtt, miért is gondolhattam volna.

2022. szept. 16. 22:56
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

Ha eddig nem fordult át, nem is fog. De várj még 8-10 évet.

Én is irogatok mindennap 4-5 csajjal. Unalomból.

2022. szept. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem akart egyedül menni az esküvőre ennyi idősen.
2022. szept. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

5

Bárhol kérdezed meg, ugyanezt a választ fogod kapni. Semmit nem jelent, hogy barátnőként mutatott be. Minden más verzió után magyarázkodnia kellene. Ez a legegyszerűbb. Egy esküvőn pedig mindig vannak olyanok, akiket akkor lát először a család, egy meghyvott +1 fője. Nincs igazán jelentősége. És nem mi tévedünk, hiszen a pasi viselkedése egyértelmű.


Én a helyedben 31 évesen inkább egy olyan kapcsolat után néznék, ahol nem pár hetenete vesznek elő dugni. Nem érzed degradálónak? Mert ha te is csak ezt akarnád, akkor oké, de te nem ezt akarod.

2022. szept. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

Semmit nem jelentesz neki, épp aktuális csaj vagy akit alkalmanként megdug, mert vevő vagy erre, nem kell erőfeszítést tennie a szexért, semmi több. Ettől még bemutathat a haveroknak, családnak. Ha nem vállal fel kimondva mint komoly párt, ugyanúgy szexpartner maradsz. Ennyi. Hiába vársz, az idődet pazarlod. Sose fog komolyan venni.

Amint lesz valaki akibe szerelmes lesz, úgy otthagy mint macska a sz...rát.

2022. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2022. szept. 18. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!