Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket ez nem bosszantana, de marhára?

Figyelt kérdés
A barátnőm most ilyen “én időre” elment két barátnőjével wellnessezni. Nem igazán örültem neki, de meg tudott sajnos győzni. Mondtam neki, hogy néhány óránként írjon, küldjön helyzetjelentést. Reggel óta ilyen direkt szexi képeket küld a fürdőruhájában, meg olyanokat írogat, hogy felhevült a teste, meg stb. Lehet neki vicces, de engem csak szőrnyen bosszant, hogy direkt szexizik, és biztos vannak abban a fürdőben más pasik is. Emiatt fel is hívtam, és azt mondta, hogy szerinte megérdemli, hogy szexinek érezze magát, és hogy egyik képre se írtam még annyit sem, hogy csinos vagy jó ez a fürdőruha. És közölte, hogy szerinte kihasználhatnánk ezt az izgi helyzetet, és egymás fantáziáját táplálhatnánk hogyha majd hazaér akkor elmondta miket csinálhatnánk, ami nagyon kórhatáros, de akkor is mérges vagyok hogy ilyenekre gondol fürdőgatyás pasik között. Ti nem lennének ettől tiszta ideg? El sem kellett volna engednem…

2022. szept. 10. 12:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
5%
Kb. az első sor közepén jutottam a "lapát" kifejezésre. :D
2022. szept. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Milyen lapát? Mivan?
2022. szept. 10. 12:45
 3/24 anonim ***** válasza:
3%
Dobd ki a *csába. Tedd lapátra. Énidőzzön egyedül.
2022. szept. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
Te is menj el "énidőzni" egy sztriptíz bárba. Kiváncsi lennék a csajod reakciójára.
2022. szept. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az nem jó, mert ő is akart menni együtt sztriptízbárba…
2022. szept. 10. 12:56
 6/24 anonim ***** válasza:
16%
És az miért nem jó? menjetek együtt
2022. szept. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%

Nőként válaszolok, remélem nem baj.

Én nem gondolom, hogy más pasikat akarna hergelni. Ez a műsor kifejezetten NEKED szól. A Te érdeklődésedet szeretné feltüzelni. Ez már nagyon kétségbeesett, nagyon elkeseredett próbálkozás, hogy figyelj rá. Lenne rá egy fogadásom, hogy a barátnőd a szíve mélyén arra vágyik, hogy utána menj, és megszeretgesd.

Ugyanakkor érthetőek a te érzéseid is. Én azt javaslom, hogy nyugodj meg, és használd ki ezt az időt gondolkodásra. Alaposan gondold át, hogy tényleg ezzel a lánnyal képzeled-e el az életedet. Ha nem, akkor szakíts vele. Ha meg igen, ez a csaj életed szerelme, akkor figyelj rá kicsit jobban. De ne úgy figyelj, hogy ellenőrizgeted, hanem legyél egy kicsit jobb társa.

2022. szept. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%
7-es válaszoló! Ezt nagyon jól megfogalmaztad! Egyetértek! 🙂
2022. szept. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
97%

Pontosan mi is a problémád? Elment a barátnőivel kikapcsolódni (amit amúgy bármelyik nem, bármikor megtehet) és még most is neked küld szexi képeket. Te meg kiakadsz, mint egy hisztis kisgyerek, ahelyett, hogy örülnél neki.

Szerintem érthető és jól teszi, ha választ inkább ott helyben valaki mást.

2022. szept. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Képek küldése után összemosolyogtak a szeretővel aki ott van vele, a két barinő helyett - így édesebb lesz a szex, ha ezt a hülyét felhúztuk! Tihihi!
2022. szept. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!