Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőmet megszállta valami!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőmet megszállta valami!?

Figyelt kérdés

15 éve ismerem 10 éve vagyunk együtt eddig halálosan félt a pókoktól, de annyira, hogy a legkisebb pók 3 méteres körzetében is pánikroham tört rá (remegett, sírógörcsöt kapott stb.) Mániákusan takarított itthon, nehogy véletlenül valahol pókháló legyen a lakásban. Képen sem tudta őket megnézni sem, pedig amúgy nagy állatbarát.


De tegnap kint ültünk és hirtelen ellepték a kicsi pókok, tudjátok azok a frissen kikeltek amik "szálldosnak" össze vissza xD. Már fel voltam készülve....De hagyta, hogy mászkáljanak rajta pedig vagy több tucat volt. Azt mondta csikizik és milyen aranyosak. Ma meg már a nagy kaszáspókokat szedegette össze a lakásban, hogy ki rakja őket. 😳


Komolyan nem értem ezt a hirtelen változást. Megszállhatta valami?? Kezdek félni tőle. Ez normális??



2022. aug. 27. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
napi troll
2022. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
A pánikroham nem remegés és síró görcs. Annál sokkal de sokka rosszabb.
2022. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. Rendben de valaki érdemben is valaszolna a kérdésemre mert tényleg nem értem mi a szösz van
2022. aug. 27. 20:45
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit tudjuk mi azt, hogy mitől jött meg a bátorsága? Beszélj vele, nem artana, ha már kapcsolatban vagytok.
2022. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
De mért nem az ezotériába raktad ki a kérdést? Ebben nincs párkapcsolati probléma.
2022. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy zavarta annyira, hogy kezdett vele valamit: gyógyszert szedni szorongásra, vagy a fóbiája miatt terápiára járni. Sokan szegyellik, ezert lehet, hogy neked sem merte említeni. Szerintem örülj neki, hogy jobban van, és kérd meg, hogy mesélje el, hogy csinálta, mert nagyon büszke vagy rá, akárhogy is érte el.

Ja, és hogy mi szállta meg. Rögtön két szellemre is tippelnék: erő és bátorság.

2022. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

#2 A pánikroham valóban nem "csak" remegés és sírógörcs, de az egyik leggyakoribb velejárói. Az, hogy a kérdező párja mást is érzett tuti, de a többi tünet nem annyira "látványos".


Kérdező, az emberek változnak. Lehet, hogy a párodnak egyszerűen elege volt a rettegésből és úgy döntött, mostantól nem fogja ez a félelem az életét uralni (ismertem ilyen embert). Nyugi, nem szállta meg semmi. 😃

2022. aug. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudom utolsó, hogy milyen egy pánikroham, pánikbeteg vagyok.
2022. aug. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok, azért írtam, hogy vannak más kísérő tünetek is, de egy másik embernek ezek nem elég "látványosak", azt csak a beteg érzi.
2022. aug. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!