Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá párom, hogy hagyja már a fenébe a maratoni kajakészítgetést, amivel elmegy 2-3 naponta napi 2-3 óra, és inkább rendeljen mindig, hisz rohadt jól keres és felesleges ezen spórolni?

Figyelt kérdés
2022. szept. 18. 22:21
1 2 3 4
 21/31 Gymnospermatophyta ***** válasza:
96%

Na, de minden rendelt kaja egészségtelen? Lehet rendelni étteremből, kajáldákból. Normális kajákat, ami nem hamburger és hasonlók. Biztos, hogy vannak olyanok, amik nem rosszak. Legalábbis szerintem... elvégre ezeket is ugyan úgy ott készítik el, csak nem neked kell. Persze nem értek hozzá:D De jó helyről én simán rendelnék. Ugyanakkor főzni is szeretnék és segíteni a barátnőmnek is szeretnék (ha lenne:D), mert az se rossz dolog, közös programnak is jó ha mindketten szeretjük.

Máskülönben én jobban szeretem a "bonyolultabb" vagy különlegesebb ételeket, mint a tök egyszerű, megszokott, sokszor ezért számomra unalmas kajákat.



A kérdező helyében ha mindketten jól keresnénk (vagy én annyira) azt csinálnám, hogy megbeszélnénk, hogy egy héten/hónapban mennyi nap legyen rendelős, mennyi nap legyen olyan, hogy beülünk valahová és mennyi olyan, hogy mi csináljuk a kaját. És akkor van ilyen is, meg olyan is. :) Mondjuk ez én vagyok, szeretek tervezgetni meg rendszerezni dolgokat. Egy ötletnek mindenesetre talán nem rossz.

2022. szept. 19. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
( Egyébként attól, hogy van pénz, még bölcsebb nem szórni. Ez az X nap rendelünk és van több szabadidő, a többiben pedig otthon főzés is sokkal olcsóbb/kiegyensúlyozottabb, minthogy 120k-t erre költsetek havonta 2 emberre. )
2022. szept. 19. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Részben igazad van, de a készítésben benne van ő is, azaz a lelke, a szeretete, az odafigyelése is.
2022. szept. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát, kérdező…lehet, hogy eddig megérte rendelni, de mostanában iszonyat drága, amit még alkalmanként benyel az ember, na de hogy sorozatban a minőség is pocsék már, az is biztos. Hamar le fogsz róla szokni az elkövetkezendő pár hónapban, hogyha nem fog ízleni se..
2022. szept. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Én is olyan vagyok, hogy engem sosem érdekelt annyira az étel. Persze egészségesen eszem, főleg zöldséget és fehérjét, tudok főzni és az is fontos, hogy mennyiért, de csak akkor jut eszembe, ha éhes vagyok :D hogy na most ami itthon van (mert aznap reggel az volt akciós vagy ahhoz volt ihletem a boltban állva), abból mit lehet gyorsan összedobni, ami magában elfőddögél. Nem vagyok egy rendszerkövető, tervező típus sajnos. Viszont volt olyan párom, aki meg nagyon szeretett főzni, neki tényleg ez volt a szeretetnyelve, tudta már egy hétre előre, fontos volt neki, hol veszi, ahol szerinte legjobb, meg a fűszerek meg hogy kísérletezzen is néha. Neki sokkal-sokkal több gondolata, figyelme forgott az evés körül, mint nekem és sokkal több időt szánt az egészre. Én ezt egyébként szerettem, olyan élvezettel tudta csinálni, még nézni is jó volt, na meg jól jártam vele :D Szóval ő főzött, én mosogattam, win-win :)
2022. szept. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
4-es ezt mondd a párodnak: Inkább üljön velem a kanapén, Netflixezzünk és rendeljük az ebédet.
2022. szept. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
69%
Havi hatvanbol ketten hogyan vagytok el ?
2022. szept. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Havi fejenként 60-ból, és ez csak az ebéd..
2022. szept. 19. 12:56
 29/31 GFman ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy párkapcsolati guru, de nem lehet, hogy Őt pl. az nem köti le amit Te szeretnél(bámulni a Netflix-et), csak nem mondja neked?És inkább ezzel tölti el a szabadidőt? Én feldobnék valami más közös programot ami leköti, vagy lefárasztja( érted mire gondolok? nem csak viccelek:)).
2022. szept. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Sunshinedoll ***** válasza:
72%
Mert hadd dönte már el ő, hogy mire szeretné költeni a pénzét, meg mit szeretne bevinni a testébe, és ne azon nyafogjál már felnőtt emberként, hogy a párod a saját létszükségleteit elégíti ki ahelyett, hogy veled dögölne a kanapén.
2022. szept. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!