Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha a párommal nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a párommal nem beszélünk naponta? Egyáltalán ilyen egy normális párkapcsolat?

Figyelt kérdés

30 évesek vagyunk, jelenleg még külön élünk. Neten ismerkedtünk meg, kb fél éve. Van egy rossz érzésem vele kapcsolatban hogy nem ő az igazi. Ha beszélünk is telefonon, nincs semmi témánk. Van hogy 2 -3 napig nem hívjuk egymást. Amikor együtt vagyunk akkor sem nagyon vagyok feldobva, olyan laposnak érzem az egész kapcsolatot... nem tudom megmagyarázni. Pár éve ismerkedek neten és egyszerűen belefásultam a sok komolytalan, nagyképű vagy épp furcsa nőbe. Zavaró hogy nem tudok senkivel sem megismerkedni. Jelenlegi kapcsolatom kicsit olyan mint a se veled se nélküled. Nem tudom minek rakom ki a kérdést, mert úgyis a gúnyolódást kapom a képembe, de boldogtalan vagyok, depressziós és önbizalomhiányos. Nincsenek barátaim sem, akik voltak azok is hülyének néztek legutóbb. Szeretnék egy komoly nőt, akivel lehet családot alapítani és jól meglenni. Úgy érzem az interneten egy halom idióta van akik nem tudják mit akarnak és csak az ember idejét rabolják.

Egyáltalán normálisnak mondható így ez az egész? Egyszerűen nem tudom mit kezdjek az életemmel, sokadik párkapcsolatom, és valahogy nem tűnik jónak. Lehet nem netem kéne már ismerkednem? De akkor hol? Fogalmam sincs hogy kell élőben becsajozni, sosem voltam társasági személy.

Na mindegy, gondoltam kiadom magamból, kicsit kivagyok...


2022. aug. 23. 22:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem érdekel téged, nem érzed jónak, nem vagy odáig, akkor nem kell folytatni a dolgot. Érzéseket nem lehet kierőltetni, ha nincs, nincs. Viszont most úgy tűnsz, mintha nem is lennél rá képes jelenlegi állapotodban, hogy bárki társaságát élvezd, bárkiért odáig légy. Dolgoznod kéne magadon.

Az online ismerkedés nem rossz, de ha most épp belefásultál, egy kis szünet jól jön. Addig koncentrálj magadra, menj el szórakozni, kikapcsolódni. Aztán ha megint úgy érzed, lenne kedved ismerkedni, csak akkor lépj vissza. Előbb-utóbb meg fogod találni az igazidat.

2022. aug. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

hogy a bánatba nevezed te azt párkapcsolatnak, ha mégis közös témátok sincs??

akibe én szerelmes vagyok, ki nem fogyunk a témákból... ott van érdeklődés, kötődés, szeretet.

ezt zárd le vele, ez nem kapcsolat.

2022. aug. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ki lehet fogni neten is jót.

Tesòm ott ismerte meg élete első bnöjét 30 felett, ma màr hàzasok és gyerekeik vannak.

A kapcsolatod valszeg bukott ügy :(

2022. aug. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A leírás alapján úgy tűnik, vannak hiányosságok, amikben nem artana kicsit fejlodnod.
2022. aug. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

mi az, h. még külön éltek.

remélem nem tervezel összeköltözni egy olyan nővel, akihez láthatóan semmi közöd.

sztem ott szúrod el, h. baromira vágysz már kapcsra, és beleugrasz anélkül, h. lenne alapja.

2022. aug. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem fogok senkivel összeköltözni. Hiányosságok? Nos, szerintem elcseszett egy társadalomban élünk, nem egyszerű párt találni, főleg egy férfinak nem. Normális vagyok mindenkivel, de cserében sajnos nem kapom vissza ugyanezt. Nem tudom miben kéne fejlődnöm, a társaság nem fogad be, amikor suliztam mindenki sz.rt rám magasról, próbáltam beilleszkedni, nem akartak velem kommunikálni nem volt semmi. Első párkapcsolatom élőben lett, suliban még 20 évesen, 3 évig tartott... a csaj egy tetű volt. Nem akarok részletekbe belemenni, de nagyon megbántott. Azóta neten próbálkozom ismerkedni, rettenetes, párszor élőben is próbálkoztam, hagyjuk. Mindenki csak a barátnője hónaljában van. Elegem van az egészből. Csak a felszínesség, kifogások, kritika egy ismeretlen felé. Én nyitott vagyok, de csak a lenézés megy ezeken az oldalakon, és sokszor élőben is.
2022. aug. 23. 23:30
 7/17 A kérdező kommentje:
Alapja az ilyen kapcsolatoknak tényleg nincs, ezen elgondolkoztam én is. Két ember megismerkedik egy noname oldalon, vagy élőben valahol, randiznak, összejárnak, elvannak, de mi kell egy alaphoz? Évek? Nincs közös múlt. Az alap nem feltétlen az ismeretségen múlik, hanem a kitartáson, érdeklődésen és hogy legyen sok közös program, meglegyen a harmónia. Megismerni teljesen valakit sok idő.
2022. aug. 23. 23:33
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

az alaphoz az kell, h. legyen valami közös, valami, ami kötőanyag két ember között.


és legyen vonzalom is...


nem elsősorban és kizárólagosan szexuális, hanem szeresd a másikat, és viszont.

igen, kell hozzá idő.

de láthatod, hogy ha próbálsz az időn spórolni, ilyenekbe futsz bele.


javaslom, még a héten zárd ezt le.


és egy ideig ne is akarj újat.


nem akarlak megbántani, de sztem oka van annak, h. sehova nem fogadtak be, és nincsenek működő emberi kapcsolataid.


te hibáztatod a társadalmat és a többi embert, de talán önvizsgálatot is tarthatnál, h. te hol rontottad el.


mivel magadtól nem biztos, h. felismerésre jutsz, elmehetnél terápiára, egy pszichológus hátha segít.

2022. aug. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Lehet az unalom benned van es rá vetited ki.

Ne várd egy nőtől azt hogy majd téged feldob szórakoztat. Ha te magad belul üres vagy azt neked kell feltolteni hogy izgalmas legyen az eleted amihez csatlakozna egy szinten izgalmas nő.

2022. aug. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A kerdesre valaszolva: nem, szerintem nem normalis az okostelefon koraban ha nem beszeltek napokig. Főleg ugy, hogy a messenger hivas meg ingyen is van.

Amugy meg tenyleg nem o neked az igazi es szerintem sem vagy most olyan allapotban, hogy ismerkedj. Nekem is volt olyan, hogy kicsit belefasultam a netes tarskeresesbe, olyankor 1-2 honapig szunet. Valamint en azt vettem eszre, hogy akkor lesz mindig parom onnan, ha ugymond kotetlenul, lesz ami lesz alapon ismerkedek es ugy fogom fel, hogy csak beszelgetek, nem kell tole semmit elvarni.

2022. aug. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!