Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt tudnátok lenni olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt tudnátok lenni olyannal, aki magára nagyon igényes, de a környezetére egyáltalán nem?

Figyelt kérdés
Jól néz ki, ápolt, de iszonyatos kupiban és bűzben él.

2022. szept. 20. 10:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2022. szept. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha bűzben és koszban él, nem. A rendetlenség viszont egy bizonyos mértékig nem zavar.
2022. szept. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit én is szétszórt vagyok, és ha végighúzod az ujjad a szekrény tetjén, akkor kiderül, hogy port töröni sem kétnaponta szoktam. :D Az iszonyatos kupi és bűz viszont többről beszél, mint szimpla rendetlenség. Inkább valamilyen lelki probléma kivetülése, szerintem. Nagyon nem oké.
2022. szept. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Putri szerűséget képzeljetek el. Cigiszag a lakásban, láthatóan hetek óta nem volt porszívózva, felmosva, portörölve. Mindenfele kosz, szemét, mosogatatlan edények stb.
2022. szept. 20. 11:04
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a 3-nak. Nálam is a lelkiállapotomat tükrözi a lakás állapota.

Ha rumlis, elhanyagoltabb, akkor rossz passzban vagyok, depibe hajló. Ha minden csillog-villog, akkor a lelkem, hangulatom is.

2022. szept. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem mindenkinél jelzi ezt. Aki ebben nő fel, az azt sem tudja, hogy kell takarítani. Neki ez a normális és jó lelkiállapot sem fog rendmániássá válni. Nálam sem a lelkiállapotomat jelzi a dolog, mert én mindig rendet tartok.
2022. szept. 20. 11:24
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert ugyanezt a mentalitást hozná magával egy közös élettérbe is (összeköltözés/házasság esetén).

Ilyenkor szokott az lenni, hogy az egyik kupis, szétdobál mindent, a másik meg nem tud így élni, és ezért folyamatosan takarít. Ennek így hosszú távon nincs értelme. Csak egymást idegesítenék, mert annyira eltér a házimunkához való hozzáállásuk.

2022. szept. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ross Geller! Kapd el azt az eszményi disznót!
2022. szept. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%

Mennyi ilyen csaj volt a szobatársam még koliban...


Parfümcsík és ragyogó fehér ruhák, a véres tampon meg ott a kád szélén, a félig megevett vacsora meg az ágy alatt.


Szánalmas és gusztustalan. :D


26n

2022. szept. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
#9 huh na nők esetében igen, méginkább gusztustalan. Persze ehhez hozzátartozik az igényes instagram profil is, csak hogy mégjobban elüssenek a valóságtól. Kirakatemberek😅
2022. szept. 20. 14:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!