Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék javítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék javítani a helyzeten?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy arany középutat találni ami mindenkinek jó.

Érzelemben is testi,és lelki kapcsolatban is.

Paromnak vannak fentartásai ,mint pl a közös fűrdés vagy a ruha nélküli alvás.

Mindig azt monja,hogy valamiért nem tudja elengedni magát

Már 5 ev együtt elünk 2 közös gyerek is született.

Én viszont örülnek neki ha legalább együtt fürödhetnénk.

Lehet bennem van a hiba és meg kéne értenem az ő gondolatait is.

Ezeket leszámítva nincs problémánk egymással.Va összhan.



2022. szept. 20. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Akkor miért erőlteted?
2022. szept. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Mármint, a pároddal szeretnel együttfürdeni? Vagy abgyerekekkel? Mert azt gondolom, hogy a gyerekekkel valo egyuttfurdes, nem tul egeszseges...a meztelenség miatt
2022. szept. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen a párommal
2022. szept. 20. 15:45
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért akarsz a gyerekekkel együtt fürdeni?
2022. szept. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Fogadd el, hogy nem akarja. Ezek egy 16 éves vágyai, nem 2 gyerek után kellene előjönniük.

Ha azt mondanád gond van a szexel, nem hajlandó csak sötétben, és takaró alatt, azt megérteném, de amit hiányolsz, az egyáltalán nem a probléma kategóriája.

2022. szept. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
De most ebben mi a nagy kérés hogy fürödjön veled néha? Nemértem… arra tudok gondolni hogy nem tetszik neki az alkatod, ezért nem akar ruha nélkül látni. De ne legyen igazam…
2022. szept. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyedül szeretek fürdeni.. még 18 évesen barátnőmmel.. mikor felfedeztük egymás testét.. és egész nap a domborulatain agyaltam. égett rendesen a tűz. Igen még fürdeni is vele akartam :DD de telnek az évek, 25 évesen én is magam fürdök. Az egy relaxációs folyamat...

Sztem semmi köze a szeretethez. Egyedül akar, mint ahogy egyedül szokás wczni is. ennyi :)

25/f

2022. szept. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
**Sőt én aludni is egyedül szeretek.. nemtom engem ezek a dolgok zavarnak.. az alvást viszont már kamaszként is rossz volt.. ott mocorog egy másik test.. meg felhevít (ugye szokásos mém..) rettenet.. kb 1x nem aludtam rendesen ha együtt alvás volt. Jó dolog a szerelem..de Aludni kell na. De ezt valamiért nehezése esik minden nőnek felfogni. :/
2022. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!