Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok szót érteni párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lillo994 kérdése:

Nem tudok szót érteni párommal. Szerintetek hogyan tudnék javítani ezen a helyzeten?

Figyelt kérdés
Lassan semmit sem tudunk megbeszélni a pàrommal, ha valamit szóvà teszek, hogy pl.az utolsó alkalommal, hogy Szerintem többet kellene foglalkoznia velem és a lànyunkkal, teljesen kifordította a szavaimat, mert hogy én nem értem meg hogy reggeltől estig dolgozik, hogy én túl sokat vàrok tőle, mert gyerekes vagyok, mert hogy ő legyen itthon a gyerekkel, nem hogy örülnék, hogy dolgozik...és màr annyira elavult a veszekedés, hogy veréssel is fenyegetett, mert hogy akkor nem vàrnék el tőle ilyesmit. És hàt ez utàn csodàlkozik, hogy nem akarok àgyban bújni vele. És engem hibàztat hogy szúrja a mellkhasàt, mert én ilyen baromsàgokkal idegesítem. Pedig szerintem csak nem tudja beosztani a munka idejét, mert nem is munkahelyre, hanem saját gazdasàgban dolgozik a szüleivel közösen, és mindig is az elvàràsaiknak akart megfelelni, és egyszerűen nem tud kikapcsolni. Egész nap nincs itthon, mikor tehetné, akkor is inkàbb kint cigarettàzik, vagy anyósoméknàl kàvézgat, mondván hogy munkaügyet beszélnek meg... És lassan a mi ügyeink nem is lesznek, csak a munka és a munka lesz szàmàra. Màr lassan egy szót sem fogok neki mondani, de ettől teljesen befelé fordulok, és depresszió keringett. Nem tudom mit tegyek... Mi a véleményetek erről a helyzetről? Esetleg valaki hasonló cipőben?

2017. szept. 27. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Iratkozzatok be egy oviba. Ott van alapszintű kommunikáció tanítás.
2017. szept. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy ha két - állítólag értelmes - ember ennyire nem tudja egymást elviselni, akkor mi a pék faxáért élnek együtt?


Most komolyan: valami mártír-komplexusod van? Mazochizmus? Élvezed, ha szar neked? Mert akkor csak így tovább, még veresd is meg magad.


Vagy úgy gondolod, hogy már úgyis mindegy? Már nincs sok hátra, azt a maradék néhány tucat évet már elbazsod egy ilyen szar kapcsolatban? Vagy mi a terved?

2017. szept. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Anyám két szörnyű házasságát, és szörnyű válását volt alkalmam kényelmetlen közelségből végignézni.

Ez az egész sajnos fájdalmasan ismerős, és tudom, hogy fájdalmasan nehéz bármi módon tanácsot adni.

Személy szerint nem hiszem, hogy lenne olyan probléma a világon amit egy láthatóan fals megoldás folyamatos ismételgetésével meg lehetne oldani. Igen szerintem minden szempontból jobb, ha inkább nem szólsz hozzá. Ez legalább megadja az esélyét annak, hogy egyszer ő teszi meg, és nem mérgezitek tovább a kapcsolatot.

Értem, hogy ez lelkileg megterhelő, de még mindig van egy lányod akiből valakinek embert kéne nevelnie. Most van egy apja akit alig lát, és egy anyja aki lassan depresszióba zuhan.

2017. szept. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Veres kilatasba helyezesenel csomagoltam volna.
2017. szept. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont.

Még neked kell megköszönni, hogy nem ver meg?????

Álljon már meg a menet!!!

2017. szept. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért vagy vele, te szerencsétlen?


A gyerek még mindig NEM kifogás :), jobb lenne neki is, ha nem két ilyen idióta mellett nőne fel.

2017. szept. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!