Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a párok akik nem élnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a párok akik nem élnek együtt és friss kapcsolatban vannak, mennyit beszéltek egy nap? Hányszor keresitek a másikat? Ez kölcsönös?

Figyelt kérdés
2022. szept. 21. 16:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Folyamatos, esetleg lehetnek pár órás kihagyások, ha a másik csinál valamit, de erről mindig előre szólunk a másiknak. Ha spontán, akkor abban a pillanatban, ahogy kiderül, hogy program lesz.
2022. szept. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%

Én is írtam már ki ilyen kérdést, ha ez felmerül benned, akkor hidd el, nem érdekled eléggé a másikat😆


A normális az lenne, amit az első is ír. Szerelmes emberek folyton egymáson lógnak. Aki alig érdeklődik felőled, az nem szerelmes.

2022. szept. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
#2 ezt cáfolnám. Amikor még friss volt a kapcsolatom párommal, akkor sem írtunk egymásnak állandóan, nem mindenki olyan típus, vagy egyszerűen nem ér rá egész nap a messengert csekkolni. Ettől még lehet jó a kapcsolat és érdekli a másik. Mi esténként beszéltünk/írkáltunk többet, amikor már ráértünk. Ma már a vőlegényem :)
2022. szept. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

Kb. ketnaponta, de nem "beszelgetunk" chaten, csak par szot esetleg, ha van valami relevans dolog. Nem latom ertelmet az irogatasnak.


Szoval egyaltalan nem alapszabaly, amit a kettes ir.

2022. szept. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
#3 hány évesek vagytok?
2022. szept. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
#5 32N,31F
2022. szept. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi kommenteket. A problémám az lenne hogy :.

9. Hónapja vagyok együtt párommal, a fent leírtak azok érvényesek, nem élünk együtt, munkatársak is vagyunk, volt egy hónap “kihagyás a kapcsolatban, nem tudtunk találkozni, külföldre kellett mennem, 14-16 órákat dolgoztam naponta, erőm sem nagyon volt keresni… de ő is elvolt, sokat veszekedtünk akkor, egy hónapja hogy visszajöttem és ez rendeződött” (nem veszekszünk) DE! Előtte egymás nyakában lihegtünk körülbelül mindig… mondhatni az elejétől együtt éltünk, de amikor külön voltunk is mindig irt keresett… most szüleimnél kell lennem segítenem kell nekik a ház körül, ez pár hónapig eltart.. illetve már nem keres.. nekem arra van igényem hogy a nyakamban legyen a párom, ha írok ír.. lehet x óra mostanában mindig ez van, magától nem keres..

Mindig van valami.. át kellett mennem a szomszédba mert költözködnek” vagy anyámmal vagyok” anyámnak segítek.. vagy most nem akarok beszélni mert eszek… ezeket mondta eddig variálva… illetve néha fél tizenegykor felhív mielőtt elkezdenék hisztizni” (reggel megírom a magamét”) hogy akkor beszélek mással… mert haverom képes egyetem/munka/család mellett keresni naponta többször ír ha tud, de minimum 2x

én 8 vagy 9- normál esetben már alszok ha van rá lehetőségem…

Az elején nagyon nem ilyen volt. Értem hogy ő most kezdett el dolgozni, 12 óra váltásban vagyunk általában.. ő meg délután 2-ig alszik állítása szerint, de semmi egyebet nem csinál, és mégse képes írni egy annyit hogy hogy vagy…

Mit tudok csinálni hogy változzon a helyzet?

2022. szept. 21. 16:43
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod neki, hogy úgy érzed, megváltozott és már nem mutat érdeklődést. Neked törődésre és sok figyelemre van szükséged, amit ő már nem ad meg. Beszéljétek meg, mi az oka, aztán szakíts, ha így nem érzed jól magad.


#6 sejtettem, hogy ti harmincasok vagytok, a fiatalabbak teljesen máshogy állnak a cseteléssel. Én 26 vagyok és el nem tudnám képzelni, hogy a párommal csak este beszéljünk.

2022. szept. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

Ha kontrollálni akarom mikor mit csinál, hol van, többször hívom, néha képeket kell csinálni és azonnal elküldi messengeren.Ha nem veszi fel, és nem küld képet, tuti megcsal, ha egyszer előfordul még megbocsátom, de a második után röpül a pasi, megbeszéltem vele.

22N

2022. szept. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%

9, ez beteg 😂😂😂

Sajnálom a faszid 😂

2022. szept. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!