Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is volt már hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is volt már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok,sajnos munkám jelenleg nincs. Párom nem nyújt valami nyugalmas környezetet, mindennapra jut idegeskedni való. Plusz tanfolyamot csinálok ezt is az ő parancsára. Most másra is rá akar kényszeríteni, amit én nem akarok, mert nem látom értelmét. Nagyon félek, hogy ebben a rengeteg idegeskedésben baja lesz a babának meg, hogy én is megbolondulok. Minden egyes nap rettegek, hogy a mit hoz fel megint.

Más is volt hasonló szituban?



2022. szept. 22. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom , hogy milyen lehetőségeid vannak....


De ugye a legjobb lenne, ha ezt meg lehetne beszélni higgadtan nyugodtan, szóval ahogy jó esetben zajlik leülni...szívem ez és ez a probléma szeretnék változtatni megoldani...és a másik nem feláll nem csattan nem veszekszik hanem azt mondja, hogy igen változtatunk megoldjuk, hogy mindenkinek jó legyen------>> Ez elég ritka, de előfordul. Ez lenne a jó.


Ha előző nem jön össze.....és nem lesz változás, neked ugye meg egyre nehezebb lesz ahogy nő a pocak...így ha esély van rá esetleg szülőkhöz lehet költözni.


Ha a szülők nem opció....max rokon vagy barát lehetséges de azok eltartani nem igazán fognak...sőt ez filmeken kívül talán 1000-ből 1 esetben lehetséges....akkor valljuk be, hogy nincs más választási lehetőséged mint tűrni.

Mert bevételed nincs megélni egyedül nem tudsz.

2022. szept. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De miért, mond miért vállaltál be gyereket, ilyen instabil kapcsolatba?
2022. szept. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 biztos ,,becsúszott"
2022. szept. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sokan vannak sajnos hasonló szituban. Mennyi idős terhes vagy? Abortuszhoz már késő?

Az a baj, hogy mivel munkád nincs, gondolom semmi juttatást nem fogsz kapni most évekig, max a gyest meg a családi pótlékot, ami éhen halni is kevés. Szóval hacsak nem tudsz valahova elköltözni és támogatást kérni, pl szüleidtől, akkor nem nagyon tudsz mit csinálni. Ez az igazi patthelyzet.

2022. szept. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom sajnálni az ilyen embereket. Ha ezek után te vele vagy és vállalod is a gyereket semmire akkor megérdemled hogy szenvedjél.
2022. szept. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!