Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van egy lány akivel ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy lány akivel ez a helyzet, akkor mi lenne a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van valaki, akivel kicsit több mint egy éve együtt lógunk, (ez nagyrészt bulizás, de legtöbbször kettesben) persze volt köztünk már minden, igaz idén már kevésbé, mert utána mindig megbánta aztán akkor hetekig nem beszélt velem, én meg nem akartam semmiképp sem elveszteni, ezért inkább nem is próbálkoztam, csak néha.

Pár hete sikeresen összevesztünk, mert írt egy ismerősének, hogy kéne valami, aztán rákérdeztem hogy én is csak addig vagyok-e jó amíg lehet velem bulizni, meg hogy másokkal akikkel kavart azokat is letiltogatta, meg leoltotta-e utána. Ezen persze megsértődött.

Most hétvégén többet ivott mint kellett volna, ezért buktunk egy külföldi utazást, amin kissé berágtam, de mindegy is, bevallotta hogy ő is többet érez irántam (persze betudhatjuk az ittasságának is) csak saját magával sincs tisztában meg sose volt még kapcsolata stb.. Ezt másnap megkérdeztem hogy tényleg így gondolja-e, de letagadta az egészet, pedig én még soha senkivel nem éreztem magam ilyen jól, és saját bevallása szerint ő sem. Most megint megy részéről a haragszom rád, meg hogy nem kéne többet találkozni stb.. gondoltam hagyok pár nap időt neki hogy lenyugodjon és átgondolja.

Szerintetek érdemes még próbálkozni nála, vagy inkább hagyjam? Hagyni semmiképp sem akarom, mert én tényleg úgy érzem hogy ő lehet az igazi, de akkor mit érdemes tennem ebben a helyzetben?

én 30 vagyok amúgy, ő 22.


2022. szept. 22. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd... Egy csapongó, határozatlan kis fruska.
2022. szept. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Még fejben egy kislány. Persze neked ez kell. Aztán ne sírj majd normális nő után pár év múlva.
2022. szept. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
"Szerintetek érdemes még próbálkozni nála, vagy inkább hagyjam? Hagyni semmiképp sem akarom" ... Akkor próbálkozz továbbra is vele, viseld el a szeszélyeit (egyszer letilt, egyszer jó vagy neki, érzelmi bizonytalanságban tart, stb), és szenvedj mellette, amíg meg nem tanulod meghúzni a határaidat és elzárkózni azoktól, akik rosszul bánnak veled. Ez a lány valószínűleg sérült, nem törődik senki más érzéseivel, csak a saját tombolásához használ "eszközöket" (pl: te) akik jól jönnek neki éppen, de nagy valószínűséggel érzelmileg semmit sem érez irántuk.
2022. szept. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne gyerekekkel kezdj.
2022. szept. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha 22 évesen még így viselkedik, azért az is sokat elmond róla. Szerintem ő jelenleg nem alkalmas rá, hogy bárkinek is 'az igazija' legyen. Lehet, hogy szeret téged a maga módján, de felelősségteljes kapcsolatra alkalmatlan. Kapcsolatban valószínűleg rommá csalna nulla szégyenérzettel amúgy, csak mondom... mert túlságosan impulzív, és ezek az eltűnések és ismételt összeakadások, az ellentmondásos viselkedése stb mind azt bizonyítják, hogy semmiért az ég egy adta világon nem akar felelősséget vállalni, és fogalma sincs mit akar hosszabb távon. Mindig azt teszi, amihez épp kedve van. Neked komolyan ez kell 30 évesen?
2022. szept. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"bevallotta hogy ő is többet érez irántam (persze betudhatjuk az ittasságának is) csak saját magával sincs tisztában meg sose volt még kapcsolata stb.."

Akkor járj vele úgy, hogy mindig leitatod, mert akkor mindig szerelmes lesz beléd...

Viccet félre... szerintem nem lehet erre alapozni, hogy részegen ki mit hord össze, mivel ha amúgy meg teljesen józan állapotban nem ezt hozza akkor nincs miről beszélni.


"másokkal akikkel kavart azokat is letiltogatta, meg leoltotta-e utána."

Ez nem valami érett személyiségre vall. Lehet, hogy korban felnőtt, meg testileg, de fejben....


" Hagyni semmiképp sem akarom, mert én tényleg úgy érzem hogy ő lehet az igazi, de akkor mit érdemes tennem ebben a helyzetben?"

Ha hagyni nem akarod, akkor tulajdonképpen azt, amit eddig. Vársz, hogy leigya magát és részegen szerelmett valljon, hogy aztán letagadhassa az első adandó alkalommal.

2022. szept. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szadista es mazochista küszködése egymással.


Ha neked ez kell, 30 éves létedre neked sem nőtt be a fejed lágya, hogy ragaszkodsz a Jancsi bohóc státuszhoz.


Ez egy kamaszkorban megrekedt, sérült, személyiségzavaros liba.


Ilyen sok fölösleges időd és energiád van, hogy rá pazarolod, s hagysz hülyét csinálni magadból? Mi benne a vonzó a testén kívül.


Mit csinál, mihez ért a bulizáson kívül. Tanul? Dolgozik? Miből él? Honnan van pénze a szüntelen bulikra? Mi a célja önmagával?

2022. szept. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tipikus borderline. De sok férfinak ez kell. Tudod mit, fuss utána és szenvedj mellette egy életen át, megérdemled.
2022. szept. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7, nem a külsejét találom a legvonzóbbnak, bár tény hogy gyönyörű, hanem azt hogy nagyon okos, kedves, bármiről el tudok vele beszélgetni, szinte ugyan olyan mint én, csak női kiadásban.
2022. szept. 27. 16:04
 10/11 anonim ***** válasza:

"7, nem a külsejét találom a legvonzóbbnak, bár tény hogy gyönyörű, hanem azt hogy nagyon okos, kedves, bármiről el tudok vele beszélgetni, szinte ugyan olyan mint én, csak női kiadásban."


Emberek, én most itt elveszítettem a fonalat....

Ez most egy és ugyanazon személyről szól???



"Pár hete sikeresen összevesztünk, mert írt egy ismerősének, hogy kéne valami, aztán rákérdeztem hogy én is csak addig vagyok-e jó amíg lehet velem bulizni, meg hogy másokkal akikkel kavart azokat is letiltogatta, meg leoltotta-e utána. Ezen persze megsértődött."


"Kézikönyvtár

A magyar nyelv értelmező szótára

O, Ó

okos


(régies) Olyan <lény>, akinek fejlett értelme van; öntudatos értelmi tevékenységre képes.


Az átlagosnál jobb, fejlettebb értelmi képességű, gyors felfogású, eszes <személy>.


Olyan <személy>, aki az ésszerűség elveinek megfelelően cselekszik, a körülményekhez alkalmazkodik."

2022. szept. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!