Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekes helyzet, nagy káosz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes helyzet, nagy káosz, még nagyobb pánik, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Barátommal 1éve vunk 1ütt,egy nagyon jó baráti kapcsolaton alalult az egész,de mostanság elég sok veszekedés van...nem lógok állandóan rajta,de ő "kalitkában érzi magát,meg stb"...uakkor volt egy félreérthető sms-e egy haver bnőjével,akivel mi nem bírtuk 1mást,de ezt a helyzetet tisztázva tök jól elbeszélgetünk....a beszélgetés tényét ma mondtam el barátomnak,erre ő besértődött,h biztos faggatom a csajt,meg h ő(mármint barátom) nem a tulajdonom,stb,stb..a csaj próbál segíteni,ahogy észreveszem, elhívtam szilveszterezni is tesztképp, ezt később barátom is javasolta,de majdnem parancsként,mivel már az én bnőm:S Mondtam neki,h miért nem hívja ő el...erre írta a csaj,h ő is hívta,mert h milyen jó lenne,mert milyen jól ellenénk...aztán kiegészítette a csaj,h én meg ő(a csaj)...baráom nagy nehezen írt rám msnen.majd miután a csaj le lépett,még 10percig bírta...:S Ill de.,amikor kiderült a turpisság,előtte kérdeztem,h pl mikor megy le a kutyával:válasz:minek kérdezgeted,mindig 2kor...amikor kiderült a dolgo,azonnal rohant le a csajjal besz....délben, a kutyával....szal...nekem vhogy hátulütős a dolog...Szeretem, ő is engem,de ha összeveszünk,vagy szar napja van,absz nem foglalkozik az érzéseimmel...a csajjal tom,h nagyon jól elvannak,és kezdem úgy érezni,h labdába sem rúghatok,mivel a baráti kapcsolatunk megromlott,és nem miattam...
2009. dec. 28. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
nem értem, akkor kavart a csajjal, vagy nem?? mi volt az a félreérthető sms??
2009. dec. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
H reméli barátom,h nem pasikkal megy bulizni a csaj,meg h talizhatnának egy mályreható besz erejéig...de..állítólag poén,csak nekem sántít az eegész...
2009. dec. 29. 00:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ez elég érdekes...Én már szakitottam volna vele...

De ha meg akarod menteni a kapcsolatotokat akkor ugymond kezdjétek el ujra.Mintha most kezdenétek el járni.Gondolom még emléxel hol és hogyan jöttetek össze.Menyjetek vissza oda nosztalgiázzatok beszélgessetek a közös élményetekről h ez mien vicces volt meg ilyesmi.Aztán egy hangulatos romantikus vacsit is csinálnék neki a helyedben :D:D Biztos tetszeni fog neki :D főleg h a pasiknak csak két dolog kell az életben : tele has és jo szex.xD Meg próbálj vele kicsit játszadozni :P egyik nap pl legyél egy kis aranyos ártatlan kislány másik nap meg egy szexéhes vadállat :D:D ezzel felkelted az érdeklődését:D (és nemis kicsit)Aztán éreztesd vele h nagyon is szükséged van rá (a pasik ezt imádják) Nem kell nagy dolgokra gondolni h pl mentse meg az életed vagy iesmi xD De ha mondjuk baj van a kocsival engedd hadd nézzen be a motorháztető alá mielőtt még szerelőt hívnál,vagy ha utálod az egereket akár a pókokat hívd fel höjjön át és írtsa ki neked vagy iesmi xD kicsit hülye dolgok de beválnak :-)Aztán biztos van valami hobbija amit szeret pl kosárlabda foci iesmi...nézzetek meg eggyütt egy meccset bizti örül neki majd.Aztán mondtad h van kutyája is lepd meg őt is egy müanyag csonttal vagy labdával. Vannak még ötleteim ha van kedved irj nyugodtan és megprobálok segiteni ^^ ezektől majd ujra meglesz a baráti kapcsolat (sőt sztem még több is) Bocsika hosszu lett :P puszi és BUÉK

2009. dec. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja, persze. a pasiknak minden flört poén, és mi vagyunk a hisztisek, ha kiakadunk rajtuk. de talán jobb is azzal áltatni magunkat, h poén. sztem nem az, de nem ismerem a barétodat, és ilyen dolgokban elég szigoru tok lenni.
2009. dec. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,igyekszem megfogadni,bár a tanácsok nagy részén túl vok...amerikai focimeccs letudva..kutyának csont,labda letudva..kocsim nincs,szóval sajnos az nem jöhet számításba...az 1ik nap ilyen,másik nap olyan is megvolt már..:S Ma egész kedves volt,elmászkáltunk erre-arra,bolondoztunk,de estére megint szar kedve lett,együttalvás ismét kilőve:S Nem tudom..megbeszéltük a csajjal kapcsolatos dolgot,meg még amit kellett,szeret,meg nincs gáz,de...:S nem tom..nekem furcsa a egész...:S
2009. dec. 29. 21:46
 6/8 anonim ***** válasza:
megértelek, de ezt el kell fogadnod. ezek szerint, nem az igazi. majd megtalálod az igazit. hany eves vagy?
2009. dec. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
22vagyok
2009. dec. 30. 08:48
 8/8 anonim válasza:
nemértem most van a haverod meg a csaja akivel joba vagy aztán szakitottak vmi sms miatt aztán a te csjod lesz szilvesztereztek, a haverod megtudta h a csajod kettőkor viszi le a kutyát oszt ő erre megint a csajjal akart lenni azzal is lesz. oszt te meg forver alone?
2013. febr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!