Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok cikinek tartják az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok cikinek tartják az iwiwen való flörtölést és ismerkedést? Például bejelölsz valakit és írsz neki hogy tetszik szívesen megismerkednél vele?

Figyelt kérdés
kort írjatok
2010. szept. 26. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Iwiw-et szerintem nem társkeresőnek találták ki. Én ehhez tartom magam. Idegeneket nem jelölök vissza, legyen az fiú vagy lány. Nem érdekel, nekem nem célom, hogy minél több ismerősöm legyen iwiw-en...


Szerintem aki ismerkedni akar társkeresőn kezdeményezzen, de ez csak az én véleményem, próbálkozz aztán próba cseresznye!

2o-L

2010. szept. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Azt hogy marhára unom, hogy a sok gyökér iwiw-en akar ismergetni...az iwiw NEM TÁRSKERESŐ!!!

"Hál'Istennek" nekem kijutott a "jóból" rendesen...-,-'

Nem szeretem ha zaklatnak! A múltkor pl már egy csaj írt nekem, mondom WTF?:O Mivel én is csaj vagyok...hát mondom ez kész...xD

Baromira idegesítőnek találom és szánalmasnak...

2010. szept. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jah és 19L
2010. szept. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én két éve így jöttem össze a párommal. Mái napig együtt vagyunk. Kell hozzá egyfajta nyitottság, de igazából a sok hülye zaklató is el tudja venni a kedvet tőle. Cikinek csak akkor tartanám, ha valaki semmilyen egyéb módon nem tudna ismerkedni, de az, hogy valakit véletlenül meglátsz, megtetszik és írsz neki... Szerintem ebben semmi gáz nincsen.

20/L

2010. szept. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem az interneten ismerkedni hülyeség! Csak a kinézete és az alapján tudsz dönteni amit ír neked! Én szánalmasnak tartom.
2010. szept. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

13:33

Oszt élőben mi alapján tudsz dönteni? A kinézete, meg amit mond, zsenikém. Netán testbeszéd. Ha van neki. De ettől még senki sem lesz jobb, hogy ott áll előtted. Ha ugyanazt az embert a neten ismered meg, akkoris ugyanaz az ember lesz, nemtudom mit nem lehet ezen felfogni...


Én egy élőben sokat látott lánykánál használtam fel az iwiwet, mivel fogalmam sem volt, mikor láthatnám legközelebb. Ezért összeszedtem magam, és egy udvarias, humoros, kedves levelet írtam neki ismerkedési célból, ő szerencsére nem állt hozzá ostobán, és válaszolt. 2 hónapja együtt.


A csak neten látott emberkékről... ugyanolyan esélye van, mintha az utcán, boltban, buszon, diszkóban mész oda valakihez. Ha meg olyan korlátoltagyú, hogy szóba se áll veled, mondván az internet fujj, akkor jobb is, kereshetsz mást, normálisabbat. (hozzáteszem, a kezdeményező levélnek is meg kell ütnie egy bizonyos normalitási szintet. egy "csámsn?" tartalmú üzenetet még szép, hogy elutasít.)

2010. szept. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát nem ciki de én nem szeretem 17L
2010. szept. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!