Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerethetek valakibe, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerethetek valakibe, aki most még csak nem is tetszik?

Figyelt kérdés
Randizom egy férfival, aki eléggé belém van habarodva... Szeretnék beleszeretni. Kedves, aranyos, jólelkü, odaadó, udvarias, nagylelkü, müvelt, a tenyerén hordoz. Kialakulhat részemröl a szerelem annak ellenére, hogy még nem vonzódom hozzá úgy ahogy kellene?
2011. okt. 27. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy beléd van habarodva? Illetve az, hogy nem tetszik, az mit jelent? Taszít? Esetleg fizikálisan "undorodsz" tőle?
2011. okt. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nagyon tetszem neki. Egy nö ezt meg is érzi, de ha ez nem lenne elég, jeleket is ad. Virágot kapok, vacsorázni hív, színházba... és törödik velem. Udvarol.

Nem az, hogy undorodok töle. Tiszta, ápolt, jól öltözött, minden rendben vele. Csak nem érzem a pezsgést a levegöben, részemröl nincs meg a kémia. Még kialakulhat vajon?

2011. okt. 27. 22:36
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, szerintem nem...De ki tudja, lehet annyira jól érzed majd vele magad egyszer, hogy egy pillanat alatt belé fogsz esni. Habár ha nincs testi vonzalom, akkor az már nehézkesebb.


Én is ismertem egy srácot, detto ugyanolyan volt a helyzet: udvarias, jó humorú, tudtam hogy tetszem neki. De nem éreztem azt, hogy na igen szeretnék vele járni. Nem is lett belőle semmi. És nem bántam meg. Visszagondolok rá, és úgy érzem hogy (ez most gonoszul hangozhat) rosszul lennék ha hozzám érne...

2011. okt. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha vonzó az illata akkor minden rendben, ha nem, akkor meg felejtsd el, mert elmehettek színházba még egyszer kétszer, de sosem leszel boldog mellette.

Sajnos valamiért mindig a bunkó pasiknak van olyan illatuk, hogy eldobja az ember az agyát tőle.


23/L

2011. okt. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem az első komolyabb barátnőm első látásra kifejezetten nem tetszett. Aztán volt egy pillanat, mikor szépnek láttam. De biztos, hogy van egy csomó lány, aki sosem tetszene.

Ha neked nem tetszik benne semmi, akkor reménytelen.

2011. okt. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Nőknek a külső vonzalom szükséges ahhoz, h beleszeressenek vkibe.
2011. okt. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az ilyenbe nem fogsz beleszeretni, ez tapasztalat. Nekem is volt egy ilyen pasim, aki nem is tetszett külsőre, csak nagyon aranyos meg rendes volt és úgy gondoltam, hogy idővel majd én is beleszeretek. Én elkövettem azt a hibát, hogy összejöttem vele... Akibe úgymond bele fogsz szeretni, már az első találkozásnál érezni fogod, hogy más hatást gyakorol rád annál, hogy aranyos meg jólelkű.


25 N

2011. okt. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha nincs pezsgés, akkor szerintem nem. :/



Velem volt olyan, hogy külsőre nem annyira jött be a srác, mégis vibrált köztünk a levegő. Belezúgtam, mint vak a szakadékba.

20/L

2011. okt. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ma találkoztam vele megint, és egész jól elbeszélgettünk, nevettünk sokat. Humora az van, az tetszik benne. Nem bántam meg, hogy elmentem a randira, szerintem lesz következö alkalom is.

Elegem van már a sok baromxarcúból, akikkel dolgom volt. Azért reménykedem, hogy esetleg rákattanok :) sose lehet tudni.

2011. nov. 5. 23:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi történt végül, összejöttetek? :)
2017. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!