Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy pasim ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy pasim ne legyen ilyen lusta?

Figyelt kérdés
Hiába rágom a fülét és sorolom az érveimet, próbálom győzködni nem akar fejlődni, tanulni, semmi ambíció nincs benne. Neki jó az hogy ledolgozza a 8 órát, elmegy bevásárolni vagy itthon kitakaritja a lakást. Miért ilyen lusta, miért nem hajlandó az önfejlődésre?
2022. szept. 23. 22:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Ja és lemaradt a kérdésedre a válasz: keress másik pasit, olyat, amilyenre vágysz, és ne őt akard átkonvertálni olyasmire, amit ő nem akar!
2022. szept. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
73%
Süssél nekem palacsintát. Egyébként meg cseréld le, ha ez neked nem megfelelő.
2022. szept. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem hagyd el, jobban jartok mindketten. Te ezekszerint biztos tobb diplomas 3-4 nyelven beszelo szemely vagy, jol elboldogulsz egyedul is tars nelkul. Ha ki akarsz menni kulfoldre akkor menj egyedul.
2022. szept. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Imádom az ilyen egoista, beképzelt embereket. Összejönnek valakivel, akit aztán a saját elképzeléseikre akarnak majd formálni, aztán megsértődnek, ha az fittyet hány a terveikre. Ez nem így működik kérdező. Amúgy meg mi a fszért nem olyannal jössz össze, aki hasonló mint te? Ha az ellentéted választod, mer' éppen az is jó, akkor ne rinyálj.Legyen jó a későbbiekben is.
2022. szept. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
93%

"nem ragadna le azon a szinten ahol van sokkal előbbre juthatnánk az életbe!"

Jussál te egyedül előre, nem kell ehhez másra várni. Újat írtam, vagy egyedül szart sem ér a nagy egód? Csak a lepcses szád tud járni neked is öntelt boszorkány?

2022. szept. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
72%

Aztán, ha felfejlődne géniuszra, téged el is hagyhatna;)


Tudod, ki a lusta? Akinek ennyi ideje van szekálni a másikat:DDD


Mindegy mennyit kapálózik valaki az életben, ugyanoda jut, ahova mindenki végül...

2022. szept. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 BohócKolbász ***** válasza:
53%
Én amikor azt mondják hogy valaki nem akar fejlődni akkor nemcsak az jut az eszembe hogy nwm. megy ilyen meg olyan tanfolyamra, vagy nem tanul meg ilyen vagy olyan szakmát. Hanem hogy nem akar megtanulni új dolgokat valamilyen hobbin keresztül, nem érdeklődik semmi iránt sem igazán. Nem akar kipróbálni semmit sem. Engem zavarna ha egy nő ilyen lenne. Én mindig kipróbálom hogy vajon ebben vagy abban mennyire vagyok jó. Nevezhetjük ezt akár önismeretnek is, hiszen így tudjuk kiaknázni a képességeinket. De aki erre nem képes és nem nyitott a domgokra azzal vajmi kevés közös témád lesz. Én szeretnék beszélni a hobbijaimról egy nőnek mert szeretem őket csinálni, és szívből teszem amikor ki akarok kapcsolódni. És nem azt várom hogy ő is művelje bármelyiket. Csak vágyjon arra hogy megértsen engem, és hogy mit miért teszek. Alig akad ilyen nő. Teljesen megértem a helyzeted hogy a párod nem kíváncsi semmire. ☹️
2022. szept. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!