Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolta meg magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolta meg magát barátom miért vert át ezzel?

Figyelt kérdés

megegyeztünk hogy elmegy nyelvet tanulni, megcsinálja a targoncás szakmát és kimegyünk Németországba dolgozni. meg is csinálta a targoncás képzést azonban lesokkolt mikor elkezdett vele állást keresni és kapott is el is ment oda dolgozni. most képes Magyaroszágon 3 műszakban nettó 280ért targoncázni. kérdőre is vontam azt válaszolta hogy neki ez elég, mások se keresnek többet amúgy is rájött neki itt van örökölt lakása meg kocsija miért adná fel miért lakna külföldön albiban, miért kellene neki most új életet kezdenie és amúgy is fáradt és semmi kedve nyelvet tanulni.

azóta folyton rámjön a sírás mert átvert és cseszhetem a külföldi jólétet és nem értem miért gondolta meg magát mikor kint az összes barátnőmnek olyan jó élete van. mikor ezt elmondtam neki meg ingerült lett és a fejemhez vágta hogy akkor keressek mást


2022. szept. 24. 13:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
16%

targonca, 3 műszak, 280,


Kamuszagú.

2022. szept. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Keress mást! Neked adok igazat, volt egy egyezségetek, amit felrúgott anélkül, hogy egyáltalán jelezte volna neked, hogy ő mégsem akar menni. Nem tudom, hogy akarsz-e gyereket, de egy ilyen emberrel biztos nem vállalnám; szavahihetetlen, nem von be a döntéseibe, 280 nettó jelenleg lóf*szt sem ér, ráadásul 3 műszakos, vagyis sohasem fogtok kb normális minőségi időt együtt tölteni, a gyerekkel kapcsolatos minden dolog rád marad. Racionálisan pedig itt semmi jó nem lesz gazdaságilag a következő években, mi is cuccolunk már a parommal
2022. szept. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

egyes aztán mi lenne benne a kamu, itt ennyit fizetnek


kettes dehogy akarok én gyereket de jó amit tanácsolsz igazad van

2022. szept. 24. 13:40
 4/19 anonim ***** válasza:
35%

Hány évesek vagytok? Mikor és milyen körülmények között ismerkedtetek meg?


Én azt javaslom, hogy ne bánd egyáltalán, hogy nem vitt ki külföldre!


Nekem is ígértek külföldi utat, ott hagyott volna cserben az, aki angol nyelven FELFRISSÍTETTE volna a már meglévő, de kissé megkopott tudásomat...


Ha még csak huszonéves vagy - esetleg harmincas - BŐVEN(!) van időd mást választani helyette! Lesz még jobb/szebb is az életed, hidd el!


Szüleid gondolom, még élnek és egészségesek. Testvér/unokatestvér? Nagyszülő él még valamelyik?


"Jólét" címszava alatt lehetsz Te érzelmi és SZEX rabszolga is!!! Vigyázz nagyon az ÉRTÉKEIDRE!!!


Mosd le a könnyeidet és próbálj meg mosolyogni egy kicsit! Legalább a tükörbe mondd azt: Győztesebb életem lesz ezután!

2022. szept. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Hát nem egy szociális lélek...
2022. szept. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
28%

Annyi merszed nem volt, hogy megbeszéled vele, hogy mi legyen az ingatlanával-kocsijával???


Aztán meg németbe menni:DDDD....nézd már meg mi lett ott...

Szedd a sátorfádat a "piros lámpás" negyedbe, a "jólétbe", úgy sem akarsz családot, mint írtad;)


De mégis, mit tudsz te ott produkálni, hogy jólét vár vagy a pasidnak kellett volna eltartani és ezért a hiszti???

2022. szept. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
utolsó, zenetanár vagyok és hegedűoktatás ott is van, tanitani ott is tudnék. ingatlanát meg kiadta volna abból is jönne pénz be. de nem is értem miért akar ő Magyarországon maradni, mit akar kezdeni ennyi fizetésből.
2022. szept. 24. 13:51
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

Mert ő beri ezzel is, de nem akar tanulni és tenni érte, hogy előrébb legyen. Ő inkább választja a kényelmes és megszokott életét, még ha nem is ez a legjobb, de nem akar változást. Sokan félnek amúgy tőle és nem merik meglépni.

Nem biztos amúgy, hogy át akart verni, lehet akkor komolyan gondolta és az ötlet neki is tetszett, de most hogy tenni is kéne érte, inkább visszakozik. Megértem ha neked ez kevés és csalódott vagy, hogy mégse úgy fog alakulni az életetek, ahogy azt megbeszéltétek, de legalább most már tudod, hogy mellette mire számíthatsz. Ő így akar élni, ha te nem, akkor tényleg keress mást, mert mellette nem fogod megkapni azt az életet, amit te szeretnél.

2022. szept. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
*beéri ezzel is
2022. szept. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
1%

Ja, akkor most te is tüncizel és ezért menekülnél...a kis bevándorlókat oktatnád...golyóállómellényben, mert mára az kell oda:)))


Miért maradna? Mert Magyar és nem kíváncsi a német multikultira...

Nagyon pénzhajhász vagy láthatóan..., erre sokan nem kíváncsiak, ő sem.

2022. szept. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!