Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolta meg magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolta meg magát barátom miért vert át ezzel?

Figyelt kérdés

megegyeztünk hogy elmegy nyelvet tanulni, megcsinálja a targoncás szakmát és kimegyünk Németországba dolgozni. meg is csinálta a targoncás képzést azonban lesokkolt mikor elkezdett vele állást keresni és kapott is el is ment oda dolgozni. most képes Magyaroszágon 3 műszakban nettó 280ért targoncázni. kérdőre is vontam azt válaszolta hogy neki ez elég, mások se keresnek többet amúgy is rájött neki itt van örökölt lakása meg kocsija miért adná fel miért lakna külföldön albiban, miért kellene neki most új életet kezdenie és amúgy is fáradt és semmi kedve nyelvet tanulni.

azóta folyton rámjön a sírás mert átvert és cseszhetem a külföldi jólétet és nem értem miért gondolta meg magát mikor kint az összes barátnőmnek olyan jó élete van. mikor ezt elmondtam neki meg ingerült lett és a fejemhez vágta hogy akkor keressek mást


2022. szept. 24. 13:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%

"cseszhetem a külföldi jólétet és nem értem miért gondolta meg magát mikor kint az összes barátnőmnek olyan jó élete van. mikor ezt elmondtam neki meg ingerült lett és a fejemhez vágta hogy akkor keressek mást"

Teremtsd meg te magadnak a nagy külföldi jólétet.Nyelvet tanulni te is tudsz, ne kizárólag más hátán akarj felkapaszkodni.

Kérheted a nagy jólétben élő barátnőid segítségét is az induláshoz. Ha tényleg annyira jó nekik(nemcsak ezt akarják elhitetni) és igaz barátok, akkor fognak segíteni.

Igaza van, keress mást, ha ez így nem jó neked.

2022. szept. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
96%

Keress mást! És nem azért, mert nem adja meg a jólétet, hanem azért, mert nem egy irányba tart az életetek!

Soha ne aludj meg! Ha, Neki ez nem fontos (ettől nem lesz rossz ember), akkor keress olyat, akinek hasonló a prioritása, mint Neked.

Nem vagytok egymáshoz valók!

Ez nem baj, csak feleslegesen húzzátok egymás idejét!

2022. szept. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
* aludj meg helyett alkudj! ☺️
2022. szept. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem életszerű a történet.
2022. szept. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14-es, miért?
2022. szept. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#14. Ez engem is érdekel. Miből következtetsz erre?
2022. szept. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 NTBS ***** válasza:
Ha külföldre vágysz mehetsz egyedül is vagy az új pároddal.
2022. szept. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Baranyában és a közeli megyékben ennyit fizetnek.. aki pesten lakik minden hitetlenkedik .
2022. szept. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#18. Valóban így van!
2022. szept. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!