Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert gondolta meg a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert gondolta meg a baratom magat a szakitassal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Roviden annyi a lenyeg , hogy, szerinte nem igazan illunk ossze, es hogy hiaba nincs nagy gond a kapcsolattal, megis hianyzik belole valami "plussz". Plussz problema, hogy sokat dolgozik, es ritkan talalkozunk, hiaba lakunk egymashoz kozel. Megegy plussz problema, hogy 7 honap alatt sose beszelt az erzeseirol, vagy hogy szeret-e, igy soha ense tudtam elmondani neki, hogy mit erzek mert feltem a reakciojatol.

Amikor elkezdtuk megbeszelni a dolgokat, elsonek azt mondta tarsunk szunetet, en meg abba nem mentem bele, azzal az indokjal, hogy azzal meg j0bban eltavolodnank egymastol. Utana aztmondta , irto halkan hogy akkor legyen vege. Ezekutan en meg mindig ottmaradtam en mondtam neki az erzeseimet, ami nem johetett ki belolem soha , es valahogy mintha mi se tortent volna, elkezdett kozeledni felem, simogatni, olelgetni stb.. Nem tudom miert gondolta meg magat, megmondtam neki hogy sajnalatbol ne maradjon velem. Nagyon bant, hogy o ilyen konnyen megszabadult volna tolem , mikozben en nagyon szeretem ot :( Nem kerdeztem meg tole, miert gondolta meg magat, de amint lesz alkalmam rakerdezek. En vegigsirtam az egeszet, kb elhasznaltam egy 100as zsepit, de eskuszom nem jatszottammeg magam, de hirtelen ert a dolog, es nem akartam ot elvesziteni, megis kisert a dolog. 21/L


2016. aug. 20. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy akkor jött rá hogy ő is érez irántad valamit, vagy sajnálat. Az számomra azonban felfoghatatlan hogy 7 hónapja együtt vagytok és nem beszéltetek az érzéseitekről.
2016. aug. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És most összeilletek?

Nyertél pár hónapot - de sok örömöd nem lesz ebben sem.

2016. aug. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:
46%

Mert gyáva. Még mindig úgy gondolja, hogy nem illetek össze, de nem akar ő lenni a gonosz gyökér, aki véget vet ennek (miután láthatóan szétbömbölted a coop zsepikészletét); a legtöbb pasi ki nem állhatja, ha nem kedvelik.

A beszélgetés alatt azt hitte, te majd azt mondod, hogy "ha tényleg így gondolod, akkor inkább legyen vége", de nem ezt mondtad, hanem sírtál, és nem mer ő lenni az, aki befejezi.

2016. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!