Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy a barátom ne zsaroljon érzelmileg és ne legyen önző?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátommal január óta vagyunk együtt, jól megvoltunk az elejen, addig amíg nem ismertem meg a családját kb...

Az anyja borzalmas, és egyszerűen rosszul vagyok ha atmegyek és látom őt (en 19 o meg 20 éves így meg otthon el mindkettőnk) es ezt mondtam is neki, ő is tudja. Mégis allandoan hív át, mondom neki hogy nem akarok csak ha nincs otthon az anyja, illetve olyan is volt, hogy nem tudtam menni mert másnap korán reggel mennem kellett mashova, de ugyis hogy o most mit fog kezdeni magával. Elég messze lakik, gyalog nem is lehet menni, busz nem jár arra és vonat se megy el addig. Így kocsival szokram menni, viszont mivel én jelenleg nem dolgozok, így nem akarom felesleges dolgokra hasznalni mert a benzin se 2ft. Természetesen nem felesleges ha vele vagyok, de nem bírok 1 légtérben lenni az anyjaval. O meg azért nem jön át hozzánk mert most cserélik le az ajtoinkat, és jelenleg nincs ajtom és azért mégis csak. De ő is szokott jönni, azt sokkal jobban szeretem.


Mindig azzal jön, hogy most o mit fog csinálni, meg nem érdekli ha nekem órákkal korábban kell kelnem nala úgy hogy én heti 5 napot suliba vagyok, mert ő csak heti 2x jár be az egyetemre és akkor is délutáni orai vannak csak.


Teljesen nem bírom ezt, és teljesen kikeszulok ettől a viselkedesetol.


Meg en szerveznek programot, ő meg neki az a program ha nala vagyok.



2022. szept. 24. 19:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy sokat találkozunk, sokszor is aludtam már nála mrg o is nálam, ismerem az egesz családját, mégis azt mondja hogy számára minden 2.nap együtt kéne aludnunk meg neki nagyon fontos az hogy osszebujjunk meg az erintesek nekem meg ez annyira nem, és inkább egyedül jobban szeretek lenni (szeretek vele lenni, de mikor mondom hogy ne olelgessen mert így nem tudok aludni és csinalja tovább
2022. szept. 24. 19:40
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapból annyira különböztök, hogy már az önmagában elég a szakításhoz. Te messze nem vágysz annyi érintésre, neki ez létfontosságú. Nem hiszem, hogy nagyon ecsetelnem kell miért nincs értelme folytatni, csak egymás agyára fogtok menni és mennek majd a sírások.


A többi hab a tortán az önzőséggel, leszrással, gyerekességgel, 0 energia beleölésével a kapcsolatba (pl. te szervezel mindent, ő erre is szrik).


Mindenen úgy van lehetőség javítani, ha kommunikálod mi a gondod, elmondod amit itt is, hogy úgy érzed neked sokkal többet kell beleraknod a kapcsolatba, többet mész suliba - kevesebb időd van - és mégis neked kell többet nagy távolságokat mozognod, elmondtad 200x hogy nem akarsz a családjával lenni és nem akarja elfogadni, stb..


Ha ez a része a tanácsnak érdekel, akkor abszolút felesleges folytatni vele, egyértelmű hogy szakítanotok kellene. Ha ez nem izgat, akkor maximum beszélni tudsz vele hogy min változtassatok és majd valami lesz (vele valószínűleg semmi).

2022. szept. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Meg en szerveznek programot, ő meg neki az a program ha nala vagyok."

Ez egy idő után nagyon unalmas lesz, már lehet most is az.


Ez elég gyerekes szint, ha nem vagy ott azzal zaklat , hogy nélküled mit csináljon. Attól, hogy párkapcsolata van az embernek, attól van élete, hobbija.. stb Nem kell összeragadni.


Bármennyire is szeret valaki valakit az össze ölelkezős alvás nem éppen a legkényelmesebb alvást biztosítja, és ez nem attól függ, hogy szereti az egyik a másikat. Most, ha jelzed felé, hogy figyi nekem ez így nem kényelmes, mert ki akarom magam pihenni, és ha mondjuk megmozdulsz én felébredek, így kialvatlan leszek. És ha ezt nem érti akkor most erre mit lehet szólni őszintén?

Döntsd el neked ez így megfelel e...


A szeretet, amikor figyelembe veszem a másik mit szeretne.

Az önzés, mikor csak én én én én.

2022. szept. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a "kapcsolatnak" semmi értelme, ráadasul elég különbözőek is vagytok.
2022. szept. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"de nem bírok 1 légtérben lenni az anyjaval. O meg azért nem jön át hozzánk mert most cserélik le az ajtoinkat, és jelenleg nincs ajtom és azért mégis csak. "

Te nem szereted az anyját, ő meg nem megy, mert nincs ajtó. Aha, értem. Vagyis nem. Csak egymásnál lehet találkozni? Sehol máshol nem lehet, valahova elmenni együtt, vagy sétálni?

Arra terjed ki a kapcsolat, hogy vagy itt vagy ott nála (ha nincs otthon az anyja)?

2022. szept. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De lehet, szoktunk. Én szeretnék többet is találkozni akar, csak ő meg nem akar vagy neki az nem program, meg mindig ilyenekkel jön
2022. szept. 24. 20:40
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Meg en szerveznek programot, ő meg neki az a program ha nala vagyok."

Ez így milyen kapcsolat?

Gondolom, ha hozzá mész megtörténik, aminek "meg kell". Aztán ha te szervezel az nem jó. Nem tudom, de nekem az jön le, hogy a szobán kívűl nem lát mást.

2022. szept. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!