Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még ebből normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még ebből normális kapcsolat?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a párommal, ebből 1,5 éve élünk együtt. Boldog párkapcsolatban éltünk, de az utóbbi évben teljesen megváltozott, mintha nem is ugyan az az ember lenne. A szexuális életünk konkrétan nevetséges. Sokszor csak szimplán megkérdezi a párom, hogy "Van - e kedvem őt kényeztetni". Úgy, mint ha arról kérdezne, hogy van-e kedvem leugrani a parkba, vagy hasonlók. Ez teljesen elvette a kedvem a szextől. Elmondtam neki érthetően, hogy ez nekem megalázó,azt mondta változtatni fog. Nem telt bele fél év és újra előjött ez a dolog. Teljesen elment a kedvem a szextől, minden lehetséges helyzetet próbáltam kerülni. Megbeszéltük, hogy mindketten a változásra törekszünk, de ez nagyon bennem maradt, és nagyon keveset szexeltünk az utóbbi időben. Néhány napja vacsora közben csak úgy szimplán feltette a kérdést, hogy "Ma szexelünk"? Mondtam, hogy befejeztem vele, de egy utolsó esélyt kért, de sajnos már nem tudok benne hinni

Ti mit tennétek a helyemben? A sok jó eltörpül emelett a dolog mellett. Ha felhozom a témát egyből támad, hogy akkor azt mondjam, hogy már nem szeretem úgy. Mindig ugyan azokat a köröket futjuk, nem tudom, hogy adjak-e egy utolsó esélyt. Folyamatosan a fejemben jár ez a dolog amit ő nem ért meg. Te hogy döntenél?


2022. szept. 25. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Cukorkát szabad osztogatni, esélyeket felesleges. Többször lefutottátok ezeket a köröket, most már ne csinálj többször segget a szádból, hanem tanulj belőle. A Mikulás létezésére több esély van, mint egy felnőtt ember személyiségének a megváltoztatására.
2022. szept. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha itt tartotok szerintem nem. Ha jól értem intimitás sincs köztetek, a szex felhívásra van, a beszélgetésnek meg nem volt eddig sem foganatja. Ami nem megy nem kell erőltetni.
2022. szept. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Párkapcsolat, a szex is hozzá tartozik :D

Próbáljátok inkább kicsit máshogy csinálni például masszázs,mécses, valami jó zene :)

Kapcsolódjatok kicsit ki.

2022. szept. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg, de lehet a párod szerint nem vagy jó az ágyban. Normális kapcsolat meg akkor lehet belőle ha mindketten felnőttök és SZÉPEN megbeszélitek.
2022. szept. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!