Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha egyre inkább kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egyre inkább kezd ebből a kapcsolatból elegem lenni?

Figyelt kérdés

A barátommal terveztünk egy kirándulást. Erre hirtelen bevágja, hogy lehet semmi nem lesz belőle, mert az egyik távoli rokona beteg. Tehát még csak nem is az anyja-vagy az apja lett beteg. Tudta hogy ez az illető beteg, már mondtam neki júliusban menjünk el, de nem akart. Most meg ez a kifogása. Ezen annyira kiakadtam, hogy elküldtem a francba, bár ebben a helyzetben nem volt szép dolog, de gyúlt bennem a feszültség. Azt mondja csúnya dolog, mert én őt nem támogatom.

De mikor én azt hittem van valami nagyobb betegségem (ezt orvos mondta, meg úgy is látta hogy van egy betegségem, de később elvégzett egy újabb vizsgálatot, és kiderült semmi bajom sincs), akkor is elment bulizni, és most így erre utólag azt mondta, hogy nekem csak megszületni volt könnyű, és ennyi.

De amúgy ezek előtt már sokszor mondta nekem, hogy ő el fog dobni a picsába, meg hogy másik nőt keres, mindezt anélkül, hogy bármi rosszat is mondtam volna neki, de ő csak viccelt. Mikor én mondom neki, akkor neki ugyanez rosszul, és azt mondja nem vicces.

Legutoljára részegen is azt mondta, hogy én nem érek fel hozzá, meg hogy örüljek ha vele vagyok, mert mástól ennyit sem kapnék.

Már korábban is volt úgy ilyen-olyan okok miatt lemondta a találkákat. Mindig az utolsó pillanatban.

Sőt mostanában egyre inkább kezdem azt érezni, hogy nincs önbizalmam mellette: Kövér és lusta vagyok szerinte. Pedig egy dekát nem híztam mióta összejöttünk.

Azt minden alkalommal elmondja, hogy elfog engem dobni, mindig ahányszor találkozunk.

Nem értem, hogy a rokonai, családja iránt miért van ilyen nagy empátia, az irányomba nem értem miért nincs.


2022. júl. 29. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Miért vagy vele? Miért hagyod hogy letiporja az önbecsülésedet? Miért ahgyod hogy minden alkalommal a fejedhez vágja hogy ő keres mást? Miért nem mutattad meg akkor neki hogy ott az ajtó? Mi az amit ő a beszólásain kivül beletesz a kapcsolatba?
2022. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Ahogy közel minden nap, így ma is újra megkérdezem: miért viselitek el ezeket a hatalmas trógereket? Tudom, az elején nem ilyen volt…
2022. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olvasom a sorban kiírt kérdéseid, és nekem is elegem van. Mi tart mellette?
2022. júl. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Eleinte nem így viselkedett velem, különben össze sem jöttem volna vele, de most nem értem ezt az egészet.
2022. júl. 29. 22:11
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Mi se értjük. Minden nap panaszkodsz. Már felismerni az írásaid. Minden nap, mindenki elmondja, hogy szakíts vele. De te nem és nem és nem. Hagyod, hogy a szádba s2arjon, aztán lenyeled, mert csak viccelt. Ugye?

Hát akkor szenvedj mellette, te hülye pic2a, ha ennyire élvezed a megalázást. Csak a fas2nak írsz ki új kérdést? Arra izgulsz, hogy itt is megkaphatod, hogy mekkora hülye vagy? Akkor tessék: a világ legostobább rongya vagy, egyszerűen szánalmas ez a vergődés. Annyira megérdemled!

2022. júl. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt mondja, azt hogy ha én bántom őt, azt visszafogom még kapni, ha együtt leszünk még.
2022. júl. 29. 22:36
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte egyik pszichopata gyökér sem viselkedik így, sőt, jellemzően a csillagokat is lehozzák az égről, amíg nyeregben nem érzik magukat.

Az viszont a te felelősséged, hogy időben észreveszed-e, mikortól nem kezel királynőként. Olyankor kell lelépni. Ha nem teszed, csak te vagy a felelős a továbbiakért.

2022. júl. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én így azt látom hogy mindenkivel szemben empatikus csak velem szemben nem. Persze mondja, hogy szeret, de már nem tudom neki elhinni.
2022. júl. 29. 22:40
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de akkor mégis mi a kérdés? Nyilvánvaló, hogy nem szeret. Milyen válaszra számítasz?
2022. júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de akkor nem világos neked, hogy nem szeret? Miért nem hagyod ott?
2022. júl. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!