Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki ha egy lány fingik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha egy lány fingik a barátja előtt? De nem közvetlenül előtte hanem a wc-n és a barátja hallja amikor fingik.

Figyelt kérdés

2022. szept. 26. 19:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt legfeljebb a tini kategóriában szabadna feltenni.
2022. szept. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy a második "fingik" szót nagyon viccesnek találom. XD
2022. szept. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Mikor beteg voltam és ment a hasam az exem hallotta amikor szellentettem és azt mondta hogy fejezzem már be meg hogy undorító vagyok. Természetesen szakítottam vele nemcsak emiatt. És ez elég mély nyomot hagyott bennem.
2022. szept. 26. 20:07
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenért nem kár :D
2022. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Hellmano ***** válasza:
52%
Az az igazi kapcsolat, mikor a fing után azonnal a paplan aláhúzod a másikat és nem engeded szabadulni onnan, míg el nem szívja az egészet. Ez a bizalom része :D Szóval az, hogy a wc-n nem finghass az abszurd...
2022. szept. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Semmilyen normális élettani folyamat nem ciki, még akkor sem ha előtte történik! A wc-n meg aztán végképp nem.
2022. szept. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Tini problémák. Épeszű felnőtt ember nem fogja szétbaszni az emésztését azért, hogy eljátssza a párjának, hogy nem folytat anyagcserét
2022. szept. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

Dehogy ciki. Ilyen miatt ne is érezd magad kellemetlenül, mert az ilyen pasiért nem kár.

Egy komoly kapcsolatban, házasságban a felek mindent látnak is, ami csak az emberből kijöhet. Vannak ilyen élethelyzetek, a test működését nem kell szégyellni. Éretlen és buta az ilyen. Nem is értem, mit gondolt, vagy talán ő nem szokott?

2022. szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%

Nem. Mi lenne az ilyennel, ha gyereke lenne?

Most eszembe jutott a terhességem, ahol lépten-nyomon hirtelen elhánytam magam, és a párom igyekezett épségben hazajuttatni. Aztán a szülőszobán látott mindent, amit csak látni lehet. Amikor pedig hazavittük a gyereket, felfedezte(tük), hogy egy kisgyerekes házban egy adag kaki/pisi/hányás bármikor feltűnhet.

2022. szept. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hát én se értettem hogy ebben mi az undorító elvégre ez egy természetes dolog. És tudom hogy normális esetben ez nem ciki de amikor a fejemhez vágta hogy undorító vagyok az tényleg nagyon rosszul esett. Voltak sajnos rosszabb kijelentései is aztán meg csodálkozott hogy másfél hónap után elhagytam. Pedig nem vagyok egy nagy pasizós de amiket csinált azokat nem lehetett tolerálni.
2022. szept. 26. 20:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!