Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 22 éves fiúnak egy év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 22 éves fiúnak egy év alatt rettenetesen meghízott a barátnője, kb 30 kilót. Amúgy ápolt, csinos, ad magára. Nem tudom hogy betegség közrejátszik-e. Felróható a fiúnak, ha ezért szakít?

Figyelt kérdés

És hogyan lehet ilyenkor minél kíméletesebben szakítani? Két és fél éve vannak együtt.

Mi a véleményetek?

Már megcsalta, mert a szexuális életük nulla, még nem volt szíve szakítani.



2022. szept. 27. 19:21
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
37%
30 kiló nem meghízás, hanem páncél. ;)
2022. szept. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
94%
Ha erről nem tudtok beszélni egy kapcsolatban, az amúgy is kuka, mert nincs őszinte, nyitott kommunikáció. Én simán megmondanám a pasimnak, ha meghízik és úgy már nem tetszik, bár ezt már az elején is tisztázni szoktam, hogy nekem nem jön be a túlsúly. Nem értem, miért nem beszéled meg vele így kerekperec. Ha nem hajlandó lefogyni, akkor meg szakíts vele és kész.
2022. szept. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
#1 Ezt kifejtenéd?
2022. szept. 27. 19:24
 4/38 anonim ***** válasza:
84%
#1 vagyok: Én személyes tapasztalatot tudok megosztani (amit azóta több nő ismerősöm is megerősített): amikor boldogtalan voltam, 22 kilóval voltam több mint most. Akkor egy boldogtalan kapcsolatban voltam, a 22-ből 12 fél év alatt szaladt fel egy olyan fickó mellett, aki annyira önbizalomhiányos volt, hogy folyamatosan engem ostorozott (nyilván én is az voltam, hogy hagytam). Szerintem a külső súly annak a kivetülése, hogy lelkileg mennyire vagy leterhelve. Sosem felejtem el, hogy fogytam 18 kilót és mennyire élveztem, hogy ha boldog voltam, tudtam ugrálni, nem ült rajtam ez a mérhetetlen nehézség. Aki boldog, nem elhízott, ezt a mai napig tartom. És ha a kilók egy párkapcsolat elmélyülésével párhuzamosan rakódnak fel, akkor annak oka van.
2022. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
#4 hű köszönöm, akkor ez a kapcsolat eleve boldogtalan lehetett. Kár érte, mert gyönyörű lány volt. És ha a barátja igazán szeretné, a kilók ellenére se csalta volna meg.
2022. szept. 27. 19:33
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
#5: Nem, ez szerintem így nem kisarkítható, a megcsalás is boldogtalanságról árulkodik, csak más módon. Valószínűleg tényleg nem volt boldog kapcsolat egyik fél számára sem.
2022. szept. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
27%
#4 ez lehet, hogy rád igaz, de sok más nőre nem. Én minden lelkiállapotban és élethelyzetben vékony vagyok, 52 kg-nál több sosem voltam. Stresszhelyzetben pedig még annyira sincs étvágyam, mint máskor, tehát én olyankor fogyok. Egy másik barátnőm is akkor fogyott le szinte anorexiásra, mikor már sokat veszekedtek a barátjával és szakításra álltak, volt, hogy 2 napig nem tudott enni az idegtől. Úgyhogy felesleges magadból kiindulni, mert minden ember más és másképp kezeli a helyzeteket.
2022. szept. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
90%
#7: Azzal jössz, hogy minden ember más, miközben párhuzamot állítasz magad és a barátnőd között. Aki a kajában talál menekvést, az hízni fog, akinek összeszorul a gyomra, az fogyni. Én felhozom érvként a kérdésben lefestett csajt meg magamat, és akkor egálban vagyunk. :) Nem lekicsinyleni akartam a te nehéz helyzeted, mindenki kilendül a megszokottból stresszhelyzetben. A végkövetkeztetés az talán, hogy a hirtelen súlyváltozás mentális kilendülést jelez a legtöbb helyzetben.
2022. szept. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
33%

#8

Mondom, ez a te esetedben lehet igaz, de egyáltalán nem biztos, hogy a kérdező barátnője is a boldogtalanság miatt zabál (már bocsi). Lehet hormonális probléma, lehet belekényelmesedett a kapcsolatba és már nem érdeklik a pluszkilók. Ezért kéne értelmes felnőttek módjára leülni és megbeszélni a dolgot elméletgyártás helyett.

2022. szept. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
78%

Nálam meg tök lényegtelen, én azért híztam meg, mert sajnáltam kidobni a gyerek maradékait, amit megettem a saját étkezésem után, és mert 3 évig itthon kellett ülnöm napi 8-10 órát, azalatt nem mehettem ki a házból..Most meg nem ülhetek le, mászkálnom kell(nem magam miatt) ide oda, nincs rendesen időm enni, van, hogy kimarad egy két étkezés, nehezet cipelek és sokat mászkálok. Elég durva ütemben fogyok, egyszerűen túlterhelt vagyok fizikailag, korán kelek, későn fekszek, pedig nem vagyok szomorú.


Szerintem életmód függő, az életmód meg nem érzelmektől függ. Bár megtehetné az ember:) Ha napi 10 órát ülsz a fenekeden és naponta 5x pukkadásig eszed magad hízlaló ételekkel, hízni fogsz, ha alig eszel, folyton mozogsz és cipekedsz, akkor meg fogyni:) Mindegy, hogy érzed magad közben.

2022. szept. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!