Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 22 éves fiúnak egy év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 22 éves fiúnak egy év alatt rettenetesen meghízott a barátnője, kb 30 kilót. Amúgy ápolt, csinos, ad magára. Nem tudom hogy betegség közrejátszik-e. Felróható a fiúnak, ha ezért szakít?

Figyelt kérdés

És hogyan lehet ilyenkor minél kíméletesebben szakítani? Két és fél éve vannak együtt.

Mi a véleményetek?

Már megcsalta, mert a szexuális életük nulla, még nem volt szíve szakítani.



2022. szept. 27. 19:21
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha kivizsgálják és kezelik visszafogy?
2022. okt. 1. 21:54
 32/38 anonim ***** válasza:
23%

#30 miért kell a pasira hárítani a felelősséget? Egyedül nem lehet sportolni? Ha a csaj nem szeret dagadt lenni, akkor egyen kevesebbet és mozogjon többet, ennyire egyszerű, ne a pasija felelőssége legyen már, hogy lefogyassza.


#31 első körben kivizsgálás kéne, igen. Aztán meglátjátok, hogyan tovább.

2022. okt. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:
100%

#32 nem a pasira hárítom, csak ha a csajnak nem sikerült eddig egyedül biztos egy löketet adna ha együtt csinálhatnák. Illetve a palinak van gondja vele, lehet hogy a csaj jól érzi magát így, akkor a palinak a felelőssége igen.

Amúgy meg hogy beszélsz? Te biztos olyan ember vagy, aki meglát valakit az utcán és ítélkezik, mintha számítana a véleménye közben ő a rosszindulatú csúnya ember xd imádom a magyarokat.

Ha szerinted ilyen egyszerű, akkor miért született meg a kérdés, akkor nem aggódna a faszi, ha ilyen egyszerű nem lennének túlsúlyos emberek. Na mindegy

2022. okt. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok a faszi. Én egy nő vagyok akivel a faszi félrelépett, aki kicsit beleesett a fasziba, és kicsit lelkifurdalása van.


Azonban ma délután kiderült hogy kár a gőzért, mert a faszinak a dagadt barátnője kell továbbra is.


Ez volt az életemben az első és az utolsó alkalom, hogy harmadik lettem. Undorító érzés.

2022. okt. 2. 15:59
 35/38 anonim ***** válasza:

"Azonban ma délután kiderült hogy kár a gőzért, mert a faszinak a dagadt barátnője kell továbbra is."


Hát nem is értem miért!

2022. okt. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Nem is értheted, miutàn egyikünket sem ismered.
2022. okt. 2. 16:05
 37/38 A kérdező kommentje:

Amikor félreléptünk még fogalmam nem volt egyébként mi a probléma, csak annyit mondott hogy rossz a kapcsolata.


Emberi lény vagyok én is, képzeld bmeg. Én is érzek.

2022. okt. 2. 16:08
 38/38 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem kellett volna foglalt pasival dugni. Milyen érzés hogy még 30 kiló túlsúllyal is jobb mint te?
2023. aug. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!