Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudok valamit kezdeni azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok valamit kezdeni azzal, ha papucsként viselkedik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal 3 hónapja vagyunk együtt, szóval még egy elég friss kapcsolatról beszélünk. Azonban azt érzem, hogy nem tudok mit kezdeni a behódolásával és a papucs viselkedésével. Folyamatosan azt hangoztatja, hogy ő márpedig nem az, majd mondok valamit és kérdés nélkül ugrik, átvariállja az egész napját csak hogy minden úgy legyen ahogy én akarom. Eleinte ez tetszett, de most már baromi unalmas ez a kiskutya üzemmód. Tulajdonképpen a fő problémát az jelenti, hogy egy beszélgetés során is behódol. Mondok valamit, erre ő rögtön egyetért velem. Ha valami okból kifolyólag mégsem, akkor pedig megkérem, hogy fejtse ki a véleményét, miért gondolja azt, amit. Ilyenkor jön az, hogy "jaa hát tulajdonképpen úgy gondoltam, hogy... és jön amit én mondtam. Néha filmnézésnél is észreveszem, hogy jön egy poén, ő nevet, én nem és rámnéz, hogy nem nevetek, ezért ő is abbahagyja a nevetést.

Számtalanszor beszéltem neki erről, hogy nekem milyen fontos lenne egy egyenrangú partner, akivel értelmes diskurzusokat és építő jellegű vitákat lehetne lefolytatni, ő ilyen embernek tartja magát, pedig nagyon nem az.

Beleuntam abba, hogy tálcán kínál nekem mindent, amit csak kiejtek a számon, szerintem a 3 hónap alatt egyszer nem mondott nemet, pedig került rá nézve negatív szituációkba.

Előzőleg egy nárcisztikus kapcsolatba voltam, és örültem neki hogy ez most már, végre az van amit én szeretnék. Hát esküszöm, a folyamatos vita meg ellenkezés jobb volt, mint ez.

Viszont alapvetően a srác nagyon kedves, jó az alapszemélyisége, tudom hogy ha ezen a dolgon változtatna és merne önmaga lenni akkor jól tudnánk együtt működni. Szerintetek hogyan változtassak ezen nála? Mit mondjak neki, már annyiszor próbáltam és semmi nem jut eszembe



2022. szept. 28. 01:20
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

18!

De hát könyörgöm, elég nagy hülyének kell lennie ahhoz hogy azt higgye hogy jó taktika az ha megjátsza magát hogy ne veszítsen el.

Annyit tudok hogy mindig az exek szakítottak vele, pedig az utolsó kapcsolata nagyon toxic volt

2022. szept. 28. 02:10
 22/46 anonim ***** válasza:
100%

21

Akkor nem csoda hogy be van tojva nehogy most is így járjon.

Adj neki időt!

2022. szept. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor nem hinném hogy akkora parti lenne, ha mindenki szakított vele. Inkább választanám az egyedüllétet mint egy pincsikutyát akivel még vitatkozni is kell azon hogy ő pincsikutya-e vagy sem..
2022. szept. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%

21. Ha mindig szakítottak vele akkor sajnos előbb vagy utóbb te is ezt fogod,vannak emberek akik ilyenek és egyszerűen nem képesek változni.

Biztosan van olyan nő is akinek pont ilyen gyerek kell, akit tud irányítani égész élete folyamán.

2022. szept. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
22%

Ferihez egyik este beállít a haverja. Megkéri a barátját:

- Te, hozdd már le légyszíves a papucsaim az emeletről!

Fent találkozik a ház asszonyával és serdülő nagylányával. Kérdi az asszony, hogy mit keres itt fenn:

- A férjed küldött, hogy du.jalak meg benneteket.

- Nem hiszem! - válaszol az asszony csodálkozva.

Mire a fickó lekiabál:

- Te Feri! Mindkettőt?

2022. szept. 28. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
61%
"Komolyan szeretnek veled beszelni most! Nem akarom hogy tovabbra is papucs legyel, mond ki a velemenyed, vitatkozz ha nem ertesz velem egyutt, legyel te a ferfi es ne en"
2022. szept. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek sem tudsz az alaptermészetén változtatni.


Viszont lehet, hogy a következő kapcsolatod kegyetlen lecke lesz.

2022. szept. 28. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
70%

Úgy fest, nem szereted ezt az embert. A fene nagy ömbizalom, amit megszereztél arra volt elég, hogy egy olyan pasival kezdj, akire eleve nem tudtál felnézni, aki nem jelent kockázatot semmilyen szempontból, akit könnyen lenézhetsz és leértékelhetsz.

Valóban az lenne a legjobb neki, ha mielőbb elhagynád és az sem rossz ötlet, hogy nem kezdesz új kapcsolatba. Van, akinek nem való az intimitás.

2022. szept. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit át akarsz formálni, mert nem tudod szeretni önmagáért, azzal nem érdemes együtt lenni. Hiába hitegeted magad azzal, hogy egyébként minden jó, hiszen idegesít a személyisége, ahogy viselkedik. (Ő valószínűleg az előző kapcsolatod túlkompenzálása, a férfi, akitől nem kell tartani.) Hagyd szegényt, így te is előbb össze tudod szedni magad, és találhatsz olyat (majd) aki tényleg passzol hozzád. (Hiába durrogtatod, hogy ha nem jó, akkor szakítasz, ha aztán nem teszed meg.)
2022. szept. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak beszélj ha nem cselekedj is, keress egy hozzád való partnert akivel tudsz azonosulni.
2022. szept. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!